Global site

Strona ABB używa ciasteczek (cookies). Pozostając na stronie wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek zgodnie z naszą polityką. Więcej

Turbiny o skali przemysłowej

Podczas gdy turbiny wiatrowe mogą mieć olbrzymie rozmiary, to mniejsze podzespoły, takie jak produkty zabezpieczające i sterujące ABB, pomagają zapewniać gotowość operacyjną elektrycznych układów przeniesienia napędu, układów regulacji kąta nachylenia i odchylenia łopat oraz innych obwodów pomocniczych.

Firma ABB ma jeden z najszerszych asortymentów produktów zapewniających bezawaryjną i bezpieczną pracę turbin: od wyłączników i styczników do elektrycznych układów przeniesienia napędu, po przełączniki i ograniczniki przepięć do układu sterowania turbiną. Wybierając produkty ABB, można obniżyć koszty i uprościć proces montażu. Na przykład rozrusznik silnika firmy ABB pozwala zaoszczędzić do 45% czasu w porównaniu z tradycyjnymi systemami. Produkty zabezpieczające i sterujące firmy ABB są dopuszczone do stosowania na całym świecie. Dzięki temu producenci turbin wiatrowych lub podsystemów mogą ujednolicać projekty, przez co ponoszą mniejsze koszty.

Zastosowania i systemy