Global site

Strona ABB używa ciasteczek (cookies). Pozostając na stronie wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek zgodnie z naszą polityką. Więcej

Rozwiązania dla producentów UPS

Pomoc w zapewnieniu wieloletniej, niezawodnej i bezawaryjnej eksploatacji

Zasilanie bezprzerwowe i niezawodność to kluczowe aspekty dla wielu technologii zasilania gwarantowanego, ponieważ zależą one od całodobowej dostępności zasilania niezbędnego w szeregu zastosowań. Chwilowa utrata zasilania może prowadzić do zakłóceń w pracy szpitali, awarii sieci telekomunikacyjnych wykorzystywanych przy udzielaniu pomocy przedmedycznej, sprzętu komputerowego w instytucjach finansowych, centrów/wież kontroli ruchu lotniczego, infrastruktur biznesowych i systemów telekomunikacyjnych. Ponieważ wydajność zawsze ma znaczenie, niezbędne są wysokiej jakości ochrona i sterowanie. Firma ABB może dostarczać producentom UPS pełen asortyment produktów niskiego napięcia w celu budowania systemów o wysokiej dostępności cechujących się niezawodnością, funkcjonalnością, łatwością konserwacji i odpornością na uszkodzenia.

Szukasz wsparcia lub informacji sprzedażowej?

Polecane

UPS

UPS gwarantuje, że w przypadku tymczasowej awarii głównego źródła zasilania niezwłocznie doprowadzane jest zasilanie rezerwowe. Przy doborze odpowiedniego UPS należy rozważyć wiele aspektów, takich jak konfiguracja, typ obciążenia, wymagania, możliwość zapewnienia niezawodności i wydajność przy jednoczesnej redukcji kosztów.

Główne produkty

Ochrona i bezpieczeństwo

Przełączanie i odłączanie

Zarządzanie silnikami

Obudowy oraz elementy połączeniowe i instalacyjne

Pomiary, monitorowanie i sygnalizacja

Zasilanie

Oferta powiązana