Części zamienne i materiały eksploatacyjne

Dostarczamy klientom oryginalne części zamienne i właściwe materiały eksploatacyjne, aby zapewnić prawidłową konserwację urządzeń niskonapięciowych ABB

Strategia biznesowa serwisu ABB obejmuje możliwość szybkiego i efektywnego dostarczania części zamiennych do aktualnych i starszych produktów na całym świecie.
Dostępność oryginalnych części zamiennych ma zasadnicze znaczenia dla szybkiego i efektywnego przeprowadzania prac konserwacyjnych.

Jest to szczególnie istotne w sytuacji, kiedy produkt pochodzi sprzed kilku lat i zawiera elementy, których produkcja została zakończona.

Niektóre części zamienne są oznaczone symbolem „A”, co oznacza, że ich wymiana nie jest łatwa dla klientów. ABB oferuje specjalne części zamienne oznaczone symbolem A, które mogą być montowane wyłącznie przez wysoko wykwalifikowanych inżynierów serwisu (szkolenie L3).
Aby zapewnić najwyższą jakość prac konserwacyjnych, firma ABB wybrała specjalne materiały eksploatacyjne wysokiej jakości.

Obecnie można skorzystać z dodatkowego okresu gwarancji na niektóre niskonapięciowe produkty ABB. Przedłużona gwarancja dotycząca określonych aktywnych produktów niskonapięciowych ABB zapewnia ochronę w przypadku awarii przez okres do 5 lat. Istnieje możliwość bezpośredniego przedłużenia gwarancji na nowe produkty w fazie zakupu, a także na produkty już dostarczone i objęte standardowym okresem gwarancyjnym.

Szukasz wsparcia lub informacji sprzedażowej?

Wyszukiwarka dokumentów

System Arc Guard
Wyłączniki
Styczniki
Softstarty
Rozłączniki
Loading documents
Loading documents
Loading documents
Loading documents
Loading documents
Select region / language