Umowy serwisowe

Modułowe umowy o gwarantowanym poziomie usług regulują współpracę między klientem i ABB według uzgodnionych procesów i procedur w zakresie wspólnej obsługi i serwisu zasobów przy optymalnych i przewidywalnych kosztach

Jaki aspekt Państwa działalności jest najistotniejszy? Oferujemy rozwiązanie zapewniające spokój ducha, spełniające wszelkie potrzeby klientów oraz gwarantujące efektywność kosztową w zakresie całości procesów realizowanych przez daną firmę. Możliwość skonstruowania umowy serwisowej ABB pod kątem danej firmy pozwala maksymalnie wykorzystać inwestycje, a tym samym zwiększyć rentowność i konkurencyjność działalności. Moduły z różnych poziomów w tabeli można dowolnie łączyć, aby wybrać te, które najlepiej odpowiadają potrzebom klienta.

Umowa serwisowa zawsze gwarantuje dostępność wyszkolonych specjalistów o rozległej wiedzy na temat produktów do automatyzacji dystrybucji, niskonapięciowych urządzeń przełączających, ograniczających, pomiarowych i ochronnych we wszelkich gałęziach przemysłu i zastosowaniach.

Szukasz wsparcia lub informacji sprzedażowej?

Wyszukiwarka dokumentów

Select region / language