Global site

Strona ABB używa ciasteczek (cookies). Pozostając na stronie wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek zgodnie z naszą polityką. Więcej

Producenci rozdzielnic elektrycznych (PB)

Wsparcie wszystkich potrzeb projektowych

ABB oferuje teraz więcej komponentów do paneli sterowania: od jednych z najlepszych na rynku wyłączników, przełączników i produktów do montażu na szynie DIN aż po systemy zarządzania kablami i przewodami. Dzięki temu zapewniamy kompletne rozwiązanie od jednego globalnego dostawcy.

Producenci rozdzielnic elektrycznych współpracują z firmą ABB, aby uzyskać przewagę konkurencyjną i obniżyć koszty, używając wysokiej jakości komponentów sterowania elektrycznego, ochrony i okablowania.

Stosując wysoce funkcjonalne i łatwe we wdrożeniu produkty firmy ABB, można ograniczyć rozmiar panelu nawet o 30% i zmniejszyć koszty za pomocą łatwych w instalacji produktów.

Gdy potrzebna jest ochrona przed zagrożeniami środowiskowymi, takimi jak substancje żrąca, lub gdy wymagane jest utrzymanie sterylności, firma ABB może pomóc w zapewnieniu zgodności z lokalnymi i globalnymi przepisami.

Dzięki oprogramowaniu do tworzenia układu paneli firmy ABB oraz maszynom automatyzującym możliwa będzie realizacja napiętych harmonogramów projektów i zmniejszenie kosztów instalacyjnych.

Zaprojektowane dla Ciebie

Narzędzia i wsparcie