Global site

ABB's website uses cookies. By staying here you are agreeing to our use of cookies. Learn more

Servisní smlouvy - ABB Motor Care

Plně přizpůsobená servisní smlouva vám poskytuje ty nejlepší podmínky podle vašich potřeb.

Naši odborníci vám pomohou sestavit ideální smlouvu. Tento proces začíná bezplatnou analýzou rizik spojených se všemi systémy motorů a generátorů ve vašem provozu. Navíc provedeme analýzu vašich servisních požadavků – pečlivě zkontrolujeme stav vašeho zařízení a zhodnotíme jeho význam při vaší činnosti – a doporučíme nejvhodnější znění servisní smlouvy.

Naše servisní smlouvy berou v úvahu vaše kvalifikace a zdroje a jsou založeny na optimálním způsobu sdílení práce. Obzvláště tehdy, když jsou do smlouvy doplněny služby technické podpory nebo dálkového odstraňování závad, stává se rozhodujícím aspektem přítomnost kvalifikovaných pracovníků na místě. Na základě našeho doporučení si můžete zvolit servisní prvky, které budou zahrnuty do smlouvy. Aby to pro vás bylo ještě výhodnější, lze pod jedinou smlouvou koordinovat řadu servisních plánů.

Servisní smlouva společnosti ABB představuje nejefektivnější způsob, jak spravovat motory, generátory a produkty pro mechanický přenos energie ve vašem provozu po celou dobu jejich životnosti při současné minimalizaci výrobních rizik.

 

Klíčové přínosy

  • Založeno na doporučeních odborníků
  • Zakázková řešení odpovídající přesně potřebám klientů
  • Účinný a nákladově efektivní způsob
  • Jedna smlouva umožňující snadnou správu
Loading documents

Populární odkazy

Odběr novinek ABB