Global site

Strona ABB używa ciasteczek (cookies). Pozostając na stronie wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek zgodnie z naszą polityką. Więcej

Silniki synchroniczne dla aplikacji ropy naftowej i gazu

Silniki synchroniczne ABB do aplikacji ropy naftowej i gazu są optymalizowane do pomp, wentylatorów i kompresorów stosowanych w przmysle naftowym i gazowym. Zarówno niskiej jak i wysokiej predkości silniki są dostępne, a ich sprawdzona konstrukcja zapewnia niezwykle dobrą wydajność, wysoką sprawność i niezawodność w różnych typach instalacji. Silniki mogą być podłączane bezpośrednio do sieci lub poprzez przemienniki częstotliwości. Doskonale współpracują z wszystkimi przemiennikami dostarczanymi przez ABB, co zostało potierdzone w wielu aplikacjach o najwyższej wydajności.

Silniki synchroniczne z ABB zapewniają niskie koszty eksploatacji. Elastyczna koncepcja rozwiązania umożliwia dostosowanie silnika do prawie wszystkich typów aplikacji i urządzeń. Szeroka wiedza ABB w tego typu aplikacjach oraz doświadczenie techniczne zapewniają, że silniki będą spełniać wszystkie wymagania klienta.

Najważniejsze

Nasza oferta