Synchrónne direct-on-line motory, 4-6 pólové

ABB ponúka širokú škálu synchrónnych motorov pre aplikácie s reguláciou otáčok aj konštantnou rýchlosťou. Naše motory sú šité na mieru v rámci štandardného dizajnu, aby sme vyhoveli špecifickým požiadavkám zákazníka, aplikácie a siete. Vysoký výkon a dobrú cenovú dostupnosť sme dosiahli optimálnym využitím aktívnych materiálov.

Ponuka vysokonapäťových AC synchrónnych motorov od ABB pozostáva z modulárnych synchrónnych motorov s nízkymi aj vysokými rýchlosťami, synchrónnych motorov s permanentnými magnetmi, hnacích motorov pre námorné aplikácie s technológiou Azipod a VVN motorov (Motorformer). Každý motor navrhujeme a konštruujeme individuálne na základe pripraveného a osvedčeného konceptu tak, aby sme splnili všetky požiadavky aplikácie.

Synchrónne motory od ABB sa dodávajú pre všetky typy aplikácií na svete už po desaťročia. Dizajn aj výkonnosť sa sústavne modernizujú cez nové dostupné technológie, pričom stále máme na pamäti bezpečnosť a spoľahlivosť výrobku. ABB nekončí len dodaním synchrónneho motora, ale už pri jeho návrhu berie ohľad aj na jeho údržbu, životnosť, prediktívny monitoring a možnosť modernizácie jeho funkcií v budúcnosti.

Loading documents
Select region / language

Obľúbené odkazy