ABB dává příležitost podnikavým lidem se zájmem o udržitelná řešení

ABB dává příležitost podnikavým lidem se zájmem o udržitelná řešení

 • ABB vypisuje soutěž pro startupy z oblasti úspor a efektivního nakládání s elektrickou energií 
 • Přihlášky do výzvy ABB Electrification Startup Challenge 2023 mohou zájemci podávat do 21. února 2023 
 • Výzva je spojená s příležitostmi pracovat s ABB a jejími zákazníky a partnery a také s finanční odměnou pro vítěze 

ABB spolu s partnery Microsoft a SynerLeap vypsala výzvu pro startupové projekty s potenciálem inovativní výroby, služeb a souvisejících řešení. Zájemci se mohou přihlásit do jedné ze čtyř kategorií: 

 • Řešení distribuce elektrické energie – bateriové systémy pro ukládání energie (BESS) 
 • Kybernetická bezpečnost v elektrických rozvodnách 
 • Řešení pro chytré budovy – rezidenční aplikace 
 • Inteligentní měření a monitorování stejnosměrného proudu   

Hledaní inovátoři mají přijít s řešeními, která zvyšují bezpečnost, energetickou účinnost, efektivitu a udržitelnost v nakládání s elektrickou energií. Mohou se vztahovat na ukládání energie, včetně bateriových úložišť, kybernetickou bezpečnost energetického provozu nebo chytré domácnosti a související úspory. 

ABB chce také prostřednictvím soutěže ABB Electrification Startup Challenge 2023 stimulovat pokrok v oblasti špičkových řešení a digitálních technologií v celém průmyslu, a podpořit tak udržitelnější budoucnost planety a společnosti. 

Co získá vítěz výzvy?  

 • Bude moci ukázat a sdílet řešení v pilotním nebo na zákaznickém testovacím případu. 
 • Dostane příležitost přístupu k laboratornímu prostředí, která ABB používá společně se zákazníky, což zákazníkům umožní aktivně si řešení vyzkoušet a podělit se o zpětnou vazbu. 
 • Obdrží 30 000 USD za spolupráci s ABB Elektrotechnika na vývoji řešení. 
 • Získá šestiměsíční bezplatné členství SynerLeap, v akcelerátoru startupů ABB, který podpoří jeho růst a viditelnost napříč ABB, včetně partnerů a zákazníků (hodnota 10 000 USD). 
 • Absolvuje exkluzivní mentorské sezení s poradci Microsoftu pro startupy. 

Podrobné informace k poptávaným řešením, harmonogram a přihlášky ZDE

ABB Elektrotechnika  V reakci na stále rostoucí celosvětovou poptávku po elektřině pomáháme, jako globální technologický lídr v oblasti distribuce a řízení elektrické energie, zajišťovat dodávky elektřiny bezpečným, inteligentním a udržitelným způsobem. Našim zákazníkům a partnerům dodáváme výrobky, řešení a digitální technologie, které jim umožňují dosahovat energetické efektivity a zajistit udržitelnou budoucnost pro celou společnost. go.abb/electrification 

ABB je technologický lídr v oblasti elektrotechniky a automatizace umožňující udržitelnější budoucnost. Spojením technického know-how a softwaru přináší řešení pro optimalizaci výroby, dopravy, rozvodu a distribuce energie a provozu budov. ABB je špičkou v oboru už přes 130 let a se svými 105 000 zaměstnanci přináší na trh inovace urychlující transformaci průmyslu. www.abb.com 

Odkazy

Kontaktujte nás

Stažení obsahu

Sdílení článku

Facebook LinkedIn Twitter WhatsApp