Naujasis "Geneva Marriott" viešbutis svečiams suteikia išskirtinį komfortą

Naujasis "Geneva Marriott" viešbutis svečiams suteikia išskirtinį komfortą

Tarptautinis viešbučių tinklas "Marriott" neseniai atvėrė naujo viešbučio Ženevoje duris. Viename didžiausių viešbučių prancūziškai kalbančioje Šveicarijoje yra 11 aukštų ir 263 kambariai, o jo dizaine svarbiausią vietą užima komfortas ir modernūs patogumai.

center

Antrame pagal dydį Šveicarijos mieste, kuriame gyventojų skaičius ir ekonomika auga, reikėjo elegantiško ir į ateitį orientuoto viešbučio. Neseniai atidarytas "Geneva Marriott" viešbutis, iš kurio atsiveria vaizdai į Monblaną, būtent tai ir ir suteikia. Jis yra šalia vieno iš pagrindinių įvažiavimų į Ženevą "Route de Meyrin", bei kelių minučių atstumu nuo oro uosto.

Svarbiausias viešbučio teikiamo šiuolaikinio komforto elementas yra pažangus pastato valdymas, kurį užtikrina ABB KNX sprendimai. Šioje sistemoje visi įrenginiai tarpusavyje bendrauja per magistralinį kabelį, o tai reiškia, kad visos elektros funkcijos yra tarpusavyje susijusios, todėl jas lengviau valdyti ir kontroliuoti, taip padidinant lankstumą, saugumą, ekonominį efektyvumą ir patogumą.

ABB i-bus® KNX elektros instaliacijos veikimo lankstumas leidžia lengvai prisitaikyti prie svečių poreikių ir apima įvairius komponentus: nuo apšvietimo ir žaliuzių valdymo iki šildymo, vėdinimo, apsaugos, energijos valdymo ir dar daugiau.

Bendrų viešbučių erdvių apšvietimo scenarijai yra vadomi ABB KNX sprendimu.
Bendrų viešbučių erdvių apšvietimo scenarijai yra vadomi ABB KNX sprendimu.
center

Rafinuotą erdvaus viešbučio atmosferą papildo apie 1 500 ABB "Sidus" serijos antracito spalvos šviesos jungiklių ir apie 4 500 kištukinių lizdų.

Viešbučiui modernumo suteikia antracito spalvos šviesos jungikliai ir kištukiniai lizdai.
Viešbučiui modernumo suteikia antracito spalvos šviesos jungikliai ir kištukiniai lizdai.
center

Praėjo tie laikai, kai reikėdavo ant durų pakabinti kortelę "Netrukdyti". Dabar svečiai vienu mygtuko paspaudimu gali informuoti, kad jie nenori būti trukdomi.

1 500 KNX valdomų šviestuvų

Viešbutyje yra kelios konferencijų ir seminarų salės, kurių bendras plotas - daugiau nei 1 000 kvadratinių metrų, ir didelė pokylių salė, talpinanti iki 400 žmonių.

Konferencijų ir seminarų salėse, taip pat prie įėjimo ir koridoriuose apšvietimas valdomas su ABB KNX sprendimu, per žaliuzes, nes su jomis galima sukurti išraiškingus apšvietimo scenarijus. Iš viso galima valdyti apie 1 500 šviestuvų, tame tarpe ir per penkis jutiklinius ekranus.

Vienas iš ABB i-bus® KNX jutiklinių ekranų, skirtų apšvietimui valdyti.
Vienas iš ABB i-bus® KNX jutiklinių ekranų, skirtų apšvietimui valdyti.
center

Apšvietimą, kai kambaryje nėra svečių, galima valdyti centralizuotai, pritemdant arba jį išjungiant vienu mygtuko paspaudimu. Įdiegta KNX sistema leidžia apšvietimo ir šildymo energijos sąnaudas sumažinti iki 40%1.

  • ABB KNX instaliacijos šrenginiai "Geneva Marriott" viešbutyje.
  • ABB KNX instaliacijos šrenginiai "Geneva Marriott" viešbutyje.

Patikrintos partnerystės

Ilgametę patirtį turinti Ženevoje įsikūrusi bendrovė "Egg-Telsa SA", kuri atliko viešbučio elektros instaliacijos darbus, pasirinko ABB sprendimus dėl jų patikimumo ir plataus prieinamumo, taip pat ir dėl laiko patikrinto ir patikimo bendradarbiavimo su Šveicarijos ABB elektrifikacijos verslo pardavimo ir serviso komandomis.

"Geneva Marriott" viešbutį projektavo Stokholme (Švedija) įsikūrusi interjero dizaino įmonė "Living Design", kuri jau daugelį metų bendradarbiauja su ABB, 2019 metais ABB produktus parinko maždaug 650 planuojamiems "Marriott" viešbučių.

KNX sprendimas, pasižymintis automatizavimo ir pritaikymo lankstumu, paverčia viešbučius visame pasaulyje išmanesniais, efektyvesniais ir modernesniais, bei užtikrina aukščiausią svečių komfortą ir aptarnavimą. Daugiau informacijos apie ABB i-bus® KNX rasite čia.

1 “Energy saving potential using modern electrical installations”, Prof. Dr.-Ing. Martin Becker, 2008

Links

Contact us

Downloads

Share this article

Facebook LinkedIn Twitter WhatsApp