ABB Motion Service’i tiim lõpetas edukalt L3 hoolduse Tallinki laeval Megastar

ABB Motion Service’i tiim lõpetas edukalt L3 hoolduse Tallinki laeval Megastar

ABB Eesti Motion Service meeskond pakub hooldusteenuseid nii maal kui merel. Jaanuaris viis meeskond edukalt läbi 5-päevase Level 3 hoolduse Tallinki ühel uuematest laevadest Megastar, mis hõlmas laeva kahte ABB AMZ 2000 20,3 MW sõumasinat.

English version is below.

2017. aastal valminud Megastar on varustatud nii ABB mootorite, generaatorite, elektriseadmete kui tarkvaraga.

ABB hooldusteenuse müügijuhi Sven Parrase sõnul hõlmas laeval läbiviidud L3 hooldus sõumasinate ja nende jahutussüsteemide hooldust ja kontrolli, elektrilisi ja mehaanilisi kontrollmõõtmisi ning laagrite inspektsiooni. “Sellised hooldusi viiakse laevadel läbi iga 4-5 aasta tagant ja see hõlmab ka üldist hinnangut masina tehnilisele seisukorrale, et tagada selle nõuetekohane töökord,” selgitab Sven.

center

Laeva hooldustööd viidi läbi laeva korralise hoolduspäevade ajal, mil laev seisis Tallinna Vanasadamas. “Meie meeskond suutis hooldustööd edukalt lõpuni viia veidi enne tähtaega. Nii ABB hooldusteenuse meeskond kui ka Megastari meeskond panustasid sellesse, et L3 hooldus Megastari pardal oleks sujuv,” räägib Sven. “Aitäh kõigile asjaosalistele eduka koostöö eest!”

"Koostöö sujumise kohta ABB Eesti Motion Service`iga sel perioodil on mul lausuda ainult positiivseid sõnu,” ütleb Megastari vanemmehaanik Kalmer Jõekalda. Ta lisab, et Motion hooldustiimi tegevus oli kõrgel professionaalsel tasemel ja kogu tööprotsess oli neil eelnevalt hästi läbi mõeldud ning kõik laabus plaanipäraselt ja õlitatult.

“Väga meeldis nendepoolse töödejuhataja Vahur Štšerbakovi pidev infovahetus meie mehaanikutega ning koos parimate lahenduste leidmine. Samuti avaldas muljet, et Sven Parras viibis kõigil päevadel kohal ja hoidis pidevalt omalt poolt protsessi toimimisel silma peal ning tagas mulle kursisoleku hetkeolukorraga. Seega suurimad tänud kogu ABB Eesti Motion Service meeskonnale, et kõik plaanitu sai õigeaegselt ning kvaliteetselt tehtud ning loodame edaspidigi uute projektide sama edukale õnnestumisele!" räägib Megastaari vanemmehhaanik.

Lingid

Võtke meiega ühendust

Downloads / Allalaadimised

Jagage seda artiklit

Facebook LinkedIn Twitter WhatsApp