ABB raadiosaate "Tark elukeskkond" uus osa: trendid robootikas ja taastuvenergias

ABB raadiosaate "Tark elukeskkond" uus osa: trendid robootikas ja taastuvenergias

Neljapäeval, 24. juunil läks eetrisse tänavuse hooaja kolmas saade sarjast „Tark elukeskkond“, mida veavad ühiselt ABB ja Äripäeva raadio. Seekordses saates räägiti robotitest ja taastuvenergiast.

Kuula saadet järele SIIT.

Saate esimeses pooles räägitakse tööstusrobotitest ja robotiseerimise olukorrast Eestis tööstuses. Stuudios räägivad sel teemal ABB robootika ärivaldkonna juht Siim Savila ning Tallinna Tehnikakõrgkooli projektijuht ja elektritehnika õppekava juht Kristo Vaher. Robotiseerimise trende Euroopas kommenteerib ABB Grupi robootika ärivaldkonna turundus- ja müügijuht Marina Bill. Robotiseerimise arengut Soomes kommenteerib Robotics Society Soome juht ja Tampere Ülikooli lektor Jyrki Latokartano.

Saate teises pooles räägitakse energeetikast ja taastuvenergiast. Lähiaja trendidest kohalikul turul räägib ABB keskpingeseadmete müügijuht Madis Anni. Saadet juhib Gregor Alaküla.

  • Madis Anni.
  • Siim Savila ja Kristo Vaher.

ABB ja Äripäeva raadiosaates „Tark elukeskkond“ tuuakse kuulajateni nii tänased kui ka homsed targa elukeskkonna lahendused, milles ABB-l on olemas nii kompetents kui teadmised. Saade jõuab kuulajateni kord kuus.

Tunniajane saade läheb eetrisse kell 12, kordusega laupäeval kell 16. Saadet saab kuulata ka podcastina Äripäeva keskkonnas või vastava äpi abil, milles saab alla laadida nii Google Playst või App Store’ist.

Raadiosaate põhifookuses on targa eluskeskkonna tänased ja homsed lahendused eri valdkondades ja elualadel: transpordis, linnaruumis, hoonetes, tööstuses jne. Igasse saatesse on lisaks ABB ekspertidele kaasatud ka teisi oma ala asjatundjaid, kes toovad sisse nii teaduslikke kui elulisi vaatenurki.

Äripäeva raadio levib järgmistel lainepikkustel: Tallinn ja Harjumaa 92,4 MHz, Tartu 97,7 MHz, Pärnu 91,9 MHz, Haapsalu 96,0 MHz, Saaremaa 101,7 MHz, Ida-Virumaa 94,6 MHz, Tallinn ja Harjumaa 92,4 MHz, Tartu 97,7 MHz, Pärnu 91,9 MHz, Haapsalu 96,0 MHz, Saaremaa 101,7 MHz, Ida-Virumaa 94,6 MHz.

2021. aasta saated

25. veebruar

29. aprill

24. juuni

2020. aasta saated

30. jaanuar

27. veebruar

26. märts

30. aprill

28. mai

25. juuni

30. juuli

27. august

17. september

22. oktoober

19. november

17. detsember

Lingid

Võtke meiega ühendust

Downloads / Allalaadimised

Jagage seda artiklit

Facebook LinkedIn Twitter WhatsApp