Čempionų lygos finalą nušvies skaitmeninės technologijos

Čempionų lygos finalą nušvies skaitmeninės technologijos

  • Turkijos elektros energijos tiekimo bendrovė BEDAŞ bendradarbiauja su ABB, siekdama užtikrinti patikimą elektros energijos tiekimą svarbiausioms futbolo rungtynėms Stambule.
  • ABB sukurta sistema, apimanti skaitmeninius sprendimus, užtikrins nepertraukiamą elektros energijos tiekimą renginio metu.

Tęsiant pasiruošimą futbolo Čempionų lygos finalui, kuris vyks 75 000 žiūrovų talpinančiame Atatiurko olimpiniame stadione Stambule ir bus transliuojamas per televiziją 2023 m. birželio 10 d., prioritetu tampa stabilaus ir patikimo elektros energijos tiekimo užtikrinimas.

Viena didžiausių Turkijos elektros energijos skirstymo bendrovių "Boğaziçi Elektrik Dağıtım A.Ş." (BEDAŞ), aptarnaujanti daugiau kaip 5,3 mln. vartotojų europinėje Stambulo dalyje, bendradarbiauja su ABB, kuriant skaitmeninį sprendimą, kuris pagerintų stadiono elektros energijos tinklą. Pagal šį užsakymą buvo sukurtas sprendimas, apimantis stadiono pastočių skaitmeninės apsaugos ir valdymo sistemos tiekimą bei programavimą. Pastotės stadione tieks elektros energiją viskam - nuo prožektorių iki maisto bei gėrimų parduotuvių, teisėjų vaizdo sistemų (VAR) bei rungtynes transliuojančių pasaulinių transliuotojų įrangos.

Skaitmeninis ABB sprendimas padės BEDAŞ nustatyti bet kokius galimus gedimus ir juos pašalinti iki jiems sutrikdant stadiono elektros energijos tiekimą.

Orçun Öztürk, BEDAŞ operacinių technologijų vadovas, paaiškina: "Tai labai svarbios rungtynės Turkijai ir Stambului. Mūsų užduotis - užtikrinti elektros energijos tiekimą viso renginio metu, kad rungtynes būtų galima tiesiogiai transliuoti žiūrovams visame pasaulyje, o stadione esantiems sirgaliams būtų užtikrinti visi patogumai. Bet koks elektros energijos tiekimo sutrikimas turėtų didžiules pasekmes, todėl paprašėme ABB sukurti sprendimą, kuris leistų nustatyti visus galimus gedimus ir juos pašalinti dar iki jiems tampant problema."

ABB stadionui pateikė specialiai pritaikytą tinklo automatizavimo sistemą ir valdymo bei stebėjimo sprendimą. Aptikus gedimą pagrindiniame šaltinyje, naujasis sprendimas gali greitai išanalizuoti gedimą ir perjungti sistemą į alternatyvų šaltinį, kol dar neįvyko elektros energijos tiekimo sutrikimas. Apsaugos sistema, pagrįsta ABB Relion® apsaugos ir valdymo relėmis ir savitu IEC 61850 standarto skaitmeniniu ryšiu, užtikrina apsaugą ir valdymą, įskaitant gedimo vietos nustatymo, izoliavimo ir sistemos atstatymo funkcijas, skirtas optimaliam gedimų valdymui, kad būtų užtikrintas didelis energijos tiekimo prieinamumas. Siekiant užtikrinti papildomą klientų valdymą ir patogumą, sprendimas taip pat leidžia BEDAŞ prisijungti prie nuotolinio valdymo centro būstinėje Stambule (Turkija).

"Jau daugiau kaip 10 metų bendradarbiaujame su BEDAŞ, padėdami jiems užtikrinti atsparesnį ir patikimesnį energijos tiekimą daugiau kaip 5 milijonams Turkijos gyventojų", - paaiškino ABB skaitmeninių sistemų produktų grupės vadovas Luigi Traino. "Šis Atatiurko olimpiniam stadionui skirtas skaitmeninių sistemų sprendimas yra dar vienas pavyzdys, kaip bendradarbiaudami su savo klientais padedame jiems pagerinti elektros energijos tiekimo kokybę ir patikimumą. Šis sprendimas užtikrins, kad stadionas būtų apšviestas ir finalinės rungtynės per televiziją būtų transliuojamos kokybiškai."

ABB (ABBN: SIX Swiss Ex) yra pasaulinė technologijų lyderė, kuri skatina visuomenės ir pramonės virsmą link produktyvesnės ir tvaresnės ateities. Apjungdama programinę įrangą su elektrifikacijos, robotikos, automatikos ir pavarų produktų asortimentu, ABB praplečia technologijų ribas ir perkelia efektyvumą į naują lygmenį. ABB patirtis siekia daugiau nei 130 metų, o sėkmę lemia apie 105 000 aukštos kvalifikacijos darbuotojų daugiau nei 100 šalių.  www.abb.com

Elektrifikuodamas pasaulį saugiai, sumaniai ir tvariai ABB elektrifikacijos verslas yra pasaulinis technologijų lyderis elektros paskirstymo bei valdymo srityse: nuo šaltinio iki elektros lizdo. Pasaulyje augant elektros poreikiui, daugiau nei 50 000 mūsų darbuotojų daugiau nei 100 šalių bendradarbiauja su klientais ir partneriais, siekdami pakeisti žmonių gyvenimą ir darbą. Mes kuriame novatoriškus produktus, sprendimus ir skaitmenines technologijas, kurios užtikrina energijos vartojimo efektyvumą bei minimalų anglies dioksido išskyrimą. Dirbdami globaliai su vietine patirtimi šalyse formuojame pasaulines tendencijas bei kuriame tvarią visuomenės ateitį. new.abb.com/lt/elektrifikacija

Nuorodos

Susisiekite su mumis

Atsisiuntimai

Dalintis šia informacija

Facebook LinkedIn Twitter WhatsApp