Svarbiausi žingsniai efektyvaus vandens tiekimo ir valymo užtikrinimui pasitelkiant ABB pavaras, variklius ir loginius valdiklius (PLC)

Svarbiausi žingsniai efektyvaus vandens tiekimo ir valymo užtikrinimui pasitelkiant ABB pavaras, variklius ir loginius valdiklius (PLC)

Vadovai, atsakingi už vandens ir nuotekų sektoriaus procesus, kasdien sprendžia daugelį sudėtingų uždavinių. Vieni aktualiausių iššūkių, su kuriais jie susiduria, yra svarbiausių įrenginių patikimumo ir efektyvumo užtikrinimas bei energijos suvartojimo ir išmetamų teršalų sumažinimas.

Renkant duomenis ir realiu laiku koreguojant vandens tiekimo ir valymo procesus, atsiranda  galimybė geriau suprasti įrangos būklę, nustatyti efektyvumo spragas, atsakingai sekti ir planuoti  įrenginių techninę priežiūrą.

Išmanūs ABB sprendimai, skirti vandens ir nuotekų sektoriui, gali padėti optimizuoti visą objekto veiklą, užtikrinant pastovią vandens kokybę, didesnę saugą, tvarumą, ir taip sutaupant energiją. Produktų asortimentą sudaro dažnio keitikliai, varikliai, loginiai valdikliai (PLC), matavimo ir duomenų analizės įrenginiai.

Patikrinkite vandens tiekimo ir valymo procesų būklę

Sukūrėme išsamų kontrolinį veiksmų sąrašą, kuriame pateikėme procesų tobulinimo galimybes kiekviename vandens ir nuotekų valymo ciklo etape.

Proceso efektyvumo didinimas naudojant išmanius sprendimus

Įmonių vadovai, atsakingi už savivaldybių ir gamyklų nuotekų tvarkymą, sprendžia sudėtingus uždavinius, susijusius su tvariu, ekonomišku ir saugiu vandens tiekimu, valymu, paskirstymu ir pašalinimu. Norint pilnai įgyvendinti minėtus siekius, reikia suprasti surenkamų duomenų vertę ir jų panaudojimo galimybes infrastruktūros valdyme bei stebėjime.

ABB gali padėti nustatyti galimybes (pagrįstas surinktais duomenimis), kurios padidintų procesų efektyvumą ir sutaupytų energijos kiekviename vandens valymo proceso etape - nuo vandens paėmimo, siurbimo ir pakėlimo iki aeravimo, skaidrinimo ir dumblo valymo. Tam naudojami dažnio keitikliai, vandens skaitikliai, varikliai ir loginiai valdikliai (PLC). 

Procesų tobulinimas kiekviename žingsnyje

Pasaulinis patyrusių ir kompetentingų ABB specialistų tinklas siūlo platų paslaugų spektrą vandens ir nuotekų sektoriaus klientams, įskaitant įrangos stebėjimą ir valdymą, techninę pagalbą ir techninę priežiūrą.

Nuorodos

Susisiekite su mumis

Atsisiuntimai

Dalintis šia informacija

Facebook LinkedIn Twitter WhatsApp