Nauji ABB prietaisai perkelia priešgaisrinę apsaugą į naują lygį

Nauji ABB prietaisai perkelia priešgaisrinę apsaugą į naują lygį

ABB pristatė apsaugą nuo „tyliojo žudiko“ anglies monoksido (CO) ir tampa pirmąja bendrove, integruojanti CO detektorius į namų automatikos sistemą. ABB naujas sprendimas „Alarm-Stick“ integruoja ABB dūmų, karščio ir anglies monoksido (CO) detektorius į ABB-free@home® sistemą.

Šis sprendimas suteikią maksimalią apsaugą tiek esant namuose, tiek ir nuotoliniu būdu. Sprendimą sudaro USB atmintukas ir naujieji detektoriai. Ši sistema tinka ne tik gyvenamiesiems namams, tačiau ir bet kuriai vietai, kurioje gali susiformuoti anglies monoksidas, pvz., židiniai, kaminai ar išmetamosios dujos.

ABB išmaniųjų pastatų verslo direktorius Oliver Iltisberger paaiškino: "Žinome, kokį nerimą kelia žmonių ir turto apsauga nuo gaisro ir anglies monoksido. Todėl panaudojome visą savo sukauptą išmaniųjų namų patirtį ir sukūrėme pirmąjį sprendimą rinkoje, kuris integruoja CO detektorius ir leidžia galutiniams vartotojams išvengti šio nerimo.“

Naujasis „Alarm-Stick“ prijungiamas prie ABB-free@home® per USB ir komunikuoja su detektoriais per sertifikuotą detektoriaus protokolą VdS 3515, todėl integravimas yra labai paprastas. Prijungta per „Alarm-Stick“ ir sukonfigūruota per ABB-free@home visa dūmų, karščio ir CO detektorių sistema gali veikti autonomiškai.

Šis sprendimas yra toks universalus, kad, suveikus gaisro signalizacijai, suskambės visi objekto detektoriai ir savininkas gaus pranešimą į savo mobilųjį telefoną informuojantį ar signalizaciją įjungė gaisras, ar anglies monoksidas.

Pranešime bus nurodyta, kurioje patalpoje incidentas įvyko, todėl bus galima imtis priemonių, užkertančių kelią tolimesnei žalai ar pavojui gyvybei. „Alarm-Stick“ leidžia panaudoti papildomas priešgaisrines priemones, tokias kaip visų šviesų įjungimas ar žaliuzių pakėlimas.

„ABB yra įdiegusi 5 milijonus ABB-free@home® sistemų daugiau nei 40 šalių ir jau kelis dešimtmečius yra išmaniųjų namų technologijų progreso priekyje. Naujasis mūsų „Alarm-Stick“ perkelia žmonių ir namų saugą į aukštesnį lygį, suteikdamas ramybės jausmą gyventojams, ypač dėl tylios grėsmes apsinuodyti CO,“- pridūrė Iltisberger.

ABB (ABBN: SIX Swiss Ex) yra technologijų lyderė, skatinanti skaitmeninę pramonės transformaciją. Tęsdama daugiau nei 130 metų siekiančią inovacijų istoriją ABB vysto keturias į klientus orientuotas, pasaulyje pirmaujančias verslo šakas: elektrifikacija, automatizavimas, pavaros ir robotika – pasitelkdama bendrą skaitmeninę platformą ABB Ability™. ABB elektros tinklų verslo šaka 2020 m. bus perleista „Hitachi“. ABB dirba apie 147 000 darbuotojų daugiau nei 100 šalių. www.abb.com

Nuorodos

Susisiekite su mumis

Atsisiuntimai

Dalintis šia informacija

Facebook LinkedIn Twitter WhatsApp