ABB ir Volvo elektrifikuos Geteborgo miesto gatves

center

Šiemet Geteborgo gatvėmis pradės kursuoti 157 nauji Volvo elektra varomi autobusai, o tai taps įmanoma ABB įkrovos infrastruktūros sprendimų dėka. Tai dar vienas reikšmingas žingsnis tvaraus viešojo transporto link šiame regione, kur kasmet autobusais keliaujama apie  apie 180 milijonų kartų.

Realizuodama Švedijos vyriausybės viziją, pagal kurią iki 2050 metų Švedija turi tapti klimato požiūriu neutralia, viešojo transporto įmonė „Västtrafik“ planuoja iki 2030 metų elektrifikuoti visą Västra Götaland regiono transportą.

Bendrovės „Volvo Buses“ ir ABB padeda autobusų operatoriui „Transdev“ įgyvendinti šiuos planus patiekdamos 157 naujus elektrinius autobusus ir jiems reikalingą įkrovos infrastruktūrą.

Paslaugų tiekimo pradžia numatyta 2020 m. gruodžio mėnesį, o naujos elektrifikuotos linijos reikš, kad iki šių metų pabaigos Geteborgo gyventojus ir svečius vežios iš viso 220 elektrinių autobusų.

„Volvo Buses“ yra e-judumo ir tvaraus viešojo transporto lyderė. Kartu su ABB ir partneriais sukūrėme bendrą transporto sprendimą, kurio dėka viešasis transportas Geteborge bus ekologiškas ir tylesnis,“ - sako „Volvo Buses“ prezidentas Håkan Agnevall. „Šis sprendimas parodo, kad elektriniai autobusai jau nebėra tik ateitis; jau ir šiandien miestus galima aprūpinti  ekologišku viešuoju transportu.“

Antroje 2020 metų pusėje, prieš išleidžiant naujus autobusus į gatves, bus įrengta 19 naujų didelės galios įkrovimo stotelių, o ateityje planuojamos dar dvi.

Autobusus Geteborgo Molndalio ir Partille rajonuose įkraus ABB 450kW didelės galios „Panto Down“ įkrovikliai. Modulinis sprendimas su „OppCharge“ - atviros sąsajos nuolatinės srovės (DC) elektrinio autobuso įkrova - kai didelės galios įkrova vykdoma per automatinę jungtį ant stogo. ABB tieks pilną įkrovimo sprendimą, kuris apima ne tik įkrovimo stoteles, bet visą prisijungimui prie tinklo būtiną technine įrangą.

Autobusai bus įkraunami maršrutuose vos per tris - šešias minutes. Didelės galios įkrovikliai - inovatyvios ABB AbilityTM sistemos dalis,  kuri per internetinį prisijungimą leidžia operatoriams stebėti ir konfigūruoti įkrovos taškus nuotoliniu būdu, sumažinti prastovas ir didinti našumą.

„Ši tvaraus autobusų eismo transformacija Geteborge yra puikus pavyzdys, kaip ABB  įgyvendina savo „Mission to Zero“ tikslus plėsdama savo inovacijas, kurios prisideda prie nulinės taršos ateities. Mes siūlome produktus ir sprendimus, kurių pagalba elektra iš jos generavimo taško į vartojimo taškus tiekiama saugiu, išmaniu ir tvariu būdu“,- sako ABB pasaulinio e-judumo infrastruktūros verslo vadovas Frank Muehlon.

Naujieji autobusai talpina 150 keleivių bei 88 procentais sumažina CO2 išmetimą - taip  suderinami dideli keleivių pervežimo pajėgumai ir maža aplinkos tarša.

ABB yra elektrinio transporto priemonių infrastruktūros pasaulinė lyderė, turinti platų įkrovos ir elektrifikacijos sprendimų asortimentą elektromobiliams, elektriniams ir hibridiniams autobusams bei laivams ir geležinkeliui. ABB į EA įkrovos rinką įžengė 2010 ir šiandien jau yra pardavusi virš 13 000 ABB DC greitojo įkrovimo stotelių daugiau nei 80 šalių. Neseniai ABB gavo "Global E-mobility Leader 2019" apdovanojimą už indėlį į tarptautinį ekologiško transporto sprendimų pritaikymą.

ABB siūlo produktus ir paslaugas, kurios labai reikšmingai prisideda prie pramonės tvarumo augimo. Daugiau nei pusę ABB pardavimų generuoja technologijos, kurios padeda šalinti klimato pokyčių priežastis. ABB tikslas „Mission to Zero“ - iki 2020 metų pabaigos tvarumą didinančių produktų ir paslaugų pardavimus padidinti iki 60 procentų.

ABB (ABBN: Six Swiss Ex) įmonė yra technologijų lyderė, spartinanti skaitmeninę transformaciją pramonėje. Daugiau nei 130 metų inovacijų istoriją skaičiuojantys pasauliniai ABB verslai, paremti ABB AbilityTM skaitmenine platforma, yra keturi: elektrifikacija, pramonės automatizavimas, pavaros, robotika ir procesų automatizavimas. ABB elektros tinklų verslas 2020 bus perleistas „Hitachi“. ABB dirba daugiau 147 000 darbuotojų daugiau nei 100 šalių. www.abb.com

Nuorodos

Susisiekite su mumis

Atsisiuntimai

Dalintis šia informacija

Facebook LinkedIn Twitter WhatsApp