Išmanioji apyrankė elektros varikliui

Išmaniosios apyrankės žinomos visiems: daugiau nei 40 milijonų tokių prietaisų visame pasaulyje padeda žmonėms išlikti sveikiems ir pagerinti savo fizinę būklę. Stebėdamos ir kaupdamos tokius duomenis, kaip širdies ritmas ir kraujospūdis, jos ne tik fiksuoja esamą kūno būklę, bet ir stebi, kaip ji keičiasi laikui bėgant. ABB išplėtė išmaniosios apyrankės principo taikymo ribas ir dabar "sveikiems" padeda išlikti įvairaus amžiaus, įvairių gamintojų elektros varikliams.

Panašiai kaip išmanioji apyrankė dirba su žmogumi, taip ABB Ability™ išmanusis jutiklis (Smart Sensor) pateikia tikslesnę informaciją apie elektros variklio būklę jam dirbant.

Siekdami geriau suprasti, kaip veikia šie išmanieji įrenginiai, apsilankėme ABB puslaidininkių gamykloje Lenzburge, Šveicarijoje, kur sklandžiam gamyklos darbui yra svarbūs ventiliacijos sistemos varikliai. Jie turi dirbti nepriekaištingai visą parą, nes net mažiausios dulkelės ore gali sutrikdyti gamybą.

Duomenis apie variklio vibraciją, temperatūrą, magnetinį lauką ir daugelį kitų parametrų  kaupia ir analizuoja ABB Ability™ Smart Sensor. Per programėlę ši informacija vartotojui yra pateikiama lengvai suprantama forma. Šie gyvybiškai svarbūs duomenys užtikrina savalaikę techninę priežiūrą. Pažiūrėkite, kaip tai veikia ir ką apie tai sako specialistai, šiame vaizdo įraše:

Nuorodos

Susisiekite su mumis

Atsisiuntimai

Dalintis šia informacija

Facebook LinkedIn Twitter WhatsApp