ABB pristato miestams pritaikytą kompaktišką didelės galios įkrovos stotelę

ABB pristato miestams pritaikytą kompaktišką didelės galios įkrovos stotelę

Naujoji 180kW "Terra 184" – tai kompaktiškiausia didelės galios įkrovos stotelė, turinti didžiausią galios tankį rinkoje.

JT duomenimis, miestai generuoja daugiau nei 60 procentų visų šiltnamio efektą sukeliančių dujų išmetimą (1), ir manoma, kad iki 2050 metų juose gyvens daugiau kaip du trečdaliai visų žmonių (2).

Todėl labai svarbu, kad šie sparčiai besiplečiantys miestai imtųsi mažinti išmetamo anglies dvideginio kiekį, o el. mobilumas - tai pagrindinis veiksnys, padedantis pasiekti šį tikslą. Tačiau didelio tankumo miestuose trūksta erdvės ir trūksta laiko, todėl el. mobilumui reikalingi tokie sprendimai, kurie padėtų išspręsti šias problemas.

Naujausios ABB įkrovos technologijos būtent tai daro. Terra 184 įkrovimo stotelė - naujausias ABB geriausiai parduodamų Terra įkrovimo stotelių šeimos narys. Ji yra kompaktiška, tvirta ir leidžia vienu metu krauti iki trijų transporto priemonių (3), todėl vairuotojai gauna maksimalų patogumą, o infrastruktūros operatoriai - pajamas.

180 kW galios Terra 184 gali įkrauti bet kokio dydžio transporto priemonės, nesvarbu, ar tai būtų naujausi, ar ateities kartos elektromobiliai, autobusai ar sunkvežimiai. Tačiau skirtingai nei kitos didelės galios įkrovos stotelės, ji užima mažiau nei 0,5 m2; tiek pat, kaip ir dabartinis Terra 54 modelis. Novatoriškas dizainas leidžia atsisakyti atskirai montuojamų galios spintų, todėl miestuose, kur ribota erdvė, galima įrengti puikų greitą ir kompaktišką įkrovos sprendimą.

„Per pastarąjį dešimtmetį ABB padėjo pamatus tvaraus transporto ateičiai. Naujausias Terra asortimento išplėtimas – tai miestų bei jų gatvėmis riedančių elektromobilių poreikių patenkinimas ne tik šiandien, bet ir ateityje,“ - teigė ABB el. mobilumo infrastruktūros sprendimų vadovas Frank Muehlon.

Terra 184 palaiko visus rinkoje esančius įkrovos standartus, tokius kaip CCS, CHAdeMO ir AC, bei tinka visoms iki 920 V baterijoms. Ji turi labai lengvai pritaikus įvairius funkcionalumus, tokius kaip kreditinių kortelių terminalas, ekranas ir kabeliai, kurie gali būti 8 metrų, kad būtų galima maksimaliai patogiai krauti elektromobilį.

Kitų Terra modelių, tokių kaip Terra 94 ar 124, operatoriai ateityje galės atnaujinti savo įkrovos sprendimą į Terra 184 su papildomais galios modeliais.

Terra 184 bus galima įsigyti tiesiogiai iš ABB arba per pasirinktus ABB partnerius. Europoje ją bus galima įsigyti jau nuo liepos mėn., Šiaurės Amerikoje - nuo rugpjūčio, o visur kitur – nuo ketvirtojo šių metų ketvirčio. Tai saugus, išmanus ir tvarus įkrovos sprendimas, kuris atitinka ABB nulinės emisijos tikslą: nuo bendros misijos iki jos įgyvendinimo realybėje.

ABB turi neprilygstamą patirtį kuriant tvarius transporto sprendimus. Įžengusi į EA įkrovos rinką prieš dešimtmetį ABB jau pardavė virš 14 000 ABB DC greitojo įkrovimo stotelių daugiau nei 80 šalių. Neseniai ABB gavo "Global E-mobility Leader 2019" apdovanojimą už indėlį į tarptautinį ekologiško transporto sprendimų pritaikymą.

 ABB (ABBN: SIX Swiss Ex) yra pasaulinė technologijų lyderė, kuri skatina visuomenės ir pramonės virsmą link produktyvesnės ir tvaresnės ateities. Apjungdama programinę įrangą su elektrifikacijos, robotikos, automatikos ir pavarų produktų asortimentu, ABB praplečia technologijų ribas ir perkelia efektyvumą į naują lygmenį. ABB patirtis siekia daugiau nei 130 metų, o sėkmę lemia apie 110 000 aukštos kvalifikacijos darbuotojų daugiau nei 100 šalių. www.abb.com

  1.  https://www.un.org/en/climatechange/cities-pollution.shtml
  2. https://www.un.org/development/desa/en/news/population/2018-world-urbanization-prospects.html
  3. 2 greituoju įkrovimu ir vienas - lėta /AC įkrova

Nuorodos

Susisiekite su mumis

Atsisiuntimai

Dalintis šia informacija

Facebook LinkedIn Twitter WhatsApp