ABB planuoja pirmąjį „CharIN CCS“ sertifikatą savo DC stotelėms

Kadangi "žaliojo" transporto paklausa ir toliau auga, ABB ketina tapti pirmąja bendrove, turinčia „CharIN Combined Charging System“ (CCS) pagrindinius sertifikatus, kurie užtikrina geresnę sąveiką ir nuolatinės srovės (DC) įkrovos stotelių naudotojų patirtį.

Prognozuojama, kad elektrinių transporto priemonių (EV) pardavimai nuo 2,5 mln. 2020 metais išaugs iki 31,1 mln. 2030m. Tad norint patenkinti augančią paklausą labai svarbu ne tik investicijos į įkrovimo infrastruktūrą, bet ir bendrų standartų bei sąveikos skatinimas.

Reaguodama į tai, ABB vadovauja "CharIN" darbo grupei, kuri kartu su "DEKRA" nustatys nepriklausomus CCS testus ir taps pirmąja bendrove, gavusia "CCS Basic" atitikties sertifikatą savo DC įkrovimo stotelėms. Tai užtikrins visų markių elektrinių transporto priemonių ir įkrovimo stotelių sąveiką ir saugų darbą.

ABB el.mobilumo verslo prezidentas Frank Muehlon sakė: „Vienas iš svarbiausių dalykų yra  užtikrinti, kad mūsų įkrovimo stotelės labiau sąveikautų ir būtų kuo patogesnės vartotojams, nes tik taip galima išplėsti elektromobilių naudojimą visame pasaulyje. Šis sertifikatas yra ženklas, kad mes tai ir darome; kad mūsų įkrovikliai yra po bendrų standartų vėliava tam, kad daugiau žmonių persėstų prie elektromobilio vairo“.

DC stotelių gamintojai „CharIN CCS Basic“ sertifikatą gali gauti sėkmingai atlikę testus „CharIN“ pripažintuose laboratorijose. "DEKRA" yra viena iš dviejų pirmųjų laboratorijų, kurias "CharIN" oficialiai pripažino dėl jų testavimų ir rezultatų analizės patirties.

ABB DC įkrovimo sprendimų, kuriuose yra CCS1 ir CCS2, sertifikavimą šiuo metu atlieka "DEKRA". Sertifikavimas klientams garantuoja tai, kad ABB įkrovimo stotelės pilnai atitinka naujausius CCS standartus, todėl veiks saugiai ir patikimai su bet kuria CCS sertifikuota transporto priemone.

„CharIN“ yra tarptautinė asociacija, turinti 200 narių, kuri skatina "Combined Charging System (CCS)"  sąveiką, kad visų tipų elektrines transporto priemones būtų galima įkrauti bet kur pasaulyje. ABB prie „CharIN“ prisijungė 2015 metais, tuo metu, kai buvo įsteigta asociacija. ABB yra "CharIN" iniciatyvinio komiteto dalimi ir aktyviai dalyvavo kuriant ir įgyvendinant CCS  standartą. ABB vadovauja "CharIN" darbo grupei, kuri skirta CCS sąveikos bandymams ir sertifikavimui.

1: Electric vehicle trends | Deloitte Insights 

ABB (ABBN: SIX Swiss Ex) yra pasaulinė technologijų lyderė, kuri skatina visuomenės ir pramonės virsmą link produktyvesnės ir tvaresnės ateities. Apjungdama programinę įrangą su elektrifikacijos, robotikos, automatikos ir pavarų produktų asortimentu, ABB praplečia technologijų ribas ir perkelia efektyvumą į naują lygmenį. ABB patirtis siekia daugiau nei 130 metų, o sėkmę lemia apie 105 000 aukštos kvalifikacijos darbuotojų daugiau nei 100 šalių.  www.abb.com

Nuorodos

Susisiekite su mumis

Atsisiuntimai

Dalintis šia informacija

Facebook LinkedIn Twitter WhatsApp