Novatoriškos technologijos padeda mados pramonei tapti tvaresne

Švedijos bendrovė "Renewcell" atidaro pirmąją pasaulyje komercinę tekstilės perdirbimo gamyklą, kurioje, naudojant ABB technologijas, seni drabužiai vietoj to, kad keliautų į sąvartyną, paverčiami naujais tvariais audiniais.

  • ABB gavo užsakymą automatizuoti, elektrifikuoti, įdiegti kokybės kontrolės sistemas bei variklius ir el. pavaras pirmojoje pasaulyje komercinėje tekstilės perdirbimo gamykloje.
  • Naujas būdas gali padėti per metus sutaupyti apie 90 mlrd litrų gėlo vandens, o tai yra tiek vandens, kiek reikia 36 000 olimpinio plaukimo baseinams.
  • Perdirbami drabužiai išvengs sąvartynų ir pavers madą tvaresne.

ABB tieks automatizavimo, elektrifikavimo, kokybės kontrolės sistemas, variklius ir el. pavaras naujajai "Renewcell" pramoninei tekstilės perdirbimo gamybos linijai Sundsvalyje, Švedijoje.

"Renewcell" yra sparčiai auganti Švedijos tvariųjų technologijų bendrovė, kurios specializacija - tekstilės perdirbimas į tekstilę.

Naudodamas ABB technologijas, buvęs SCA popieriaus fabrikas bus paverstas pirmąja pasaulyje komercine celiuliozinės tekstilės perdirbimo gamykla, kurioje tirpinant natūralias medžiagas, po regeneracijos iš jų gaminami įvairūs audiniai.

Bendrovė "Renewcell" jau bendradarbiauja su keliais drabužių gamintojais, o 2020 m. įmonė sudarė daugiametės partnerystės sutartį su "H&M Group", kur drabužių gamyboje būtų naudojama perdirbta tekstilė.

Nuorodos

Susisiekite su mumis

Atsisiuntimai

Dalintis šia informacija

Facebook LinkedIn Twitter WhatsApp