Naujas ABB įkrovimo namuose sprendimas padeda vairuotojams įgyvendinti tvaraus mobilumo tikslus

Naujas ABB įkrovimo namuose sprendimas padeda vairuotojams įgyvendinti tvaraus mobilumo tikslus

  • Įkrovimo sprendimas, kuris automatiškai suteikia pirmenybę elektros energijai iš atsinaujinančių šaltinių 
  • Naujasis įkrovimo sprendimas atliepia tarptautinio ABB tyrimo1 padarytas išvadas, pagal kurias 90 proc. respondentų labai svarbi jų tvari veikla

Naujasis Terra Home sprendimas buvo ką tik pristatytas „CES 2023“ technologijų renginyje Las Vegas‘e.

Pradėti prekybą „Terra Home“ stotelėmis planuojama šiemet. Novatoriškas dizainas leis vairuotojams labiau išnaudoti iš atsinaujinančių šaltinių gaunamą elektros energiją ir taip dar labiau sumažinti savo CO2 pėdsaką.

Prognozuojama, kad iki 2040 m. visame pasaulyje reikės 340 - 490 mln. įkrovos stotelių, iš kurių net 82 proc. sudarys įkrovos namuose sprendimai2.

Pabrėžiant naują ABB namų įkrovimo sprendimą, buvo atliktas tyrimas, kuriame vairuotojų buvo klausiama apie jų svarbiausius prioritetus 2023 m. ir vėliau. Tyrimas atskleidė, kad vienas svarbiausių prioritetų yra tvarumas. 90 proc. apklaustųjų teigė jaučiantys asmeninę atsakomybę už savo sprendimus, padedančius apsaugoti planetą ateities kartoms.

86 proc. respondentų patvirtino, kad artimiausiu metu sieks sumažinti savo transporto išmetamų teršalų kiekį. Vienas pagrindinių jų pokyčių link ekologiškumo - tai persėdimas prie elektromobilio vairo, apie kurį vairuotojai svarsto kartu su dažnesniu visuomeninio transporto, ir retesniu asmeninio transporto naudojimu.

Pristatydamas šią naujieną, „ABB E-mobility Destination charging“ verslo vadovas Leon van de Pas sakė: "Apklausos rezultatai rodo, kad vairuotojai yra pasirengę ir nori keliauti kartu su mumis".

center

"Naujoji "Terra Home" stotelė suteikia precedento neturinčią pasirinkimo galimybę dar daugiau žmonių paprastai ir stilingai pereiti prie elektrinio mobilumo."

„Terra Home“ gebėjimas automatiškai teikti pirmenybę elektros energijai iš atsinaujinančių šaltinių, pvz. saulės energijai, ypač patiks daugiau nei pusei respondentų (54 proc.), kurie teigė, kad labiau naudotų elektromobilius, jei būtų užtikrinti, kad jie bus įkraunami iš atsinaujinančių šaltinių gaunama elektra.

"Terra Home" ne tik nubrėžia naujus tvaraus įkrovimo pasirinkimo, bet stiliaus bei paprastumo standartus. Minimalistinis "Terra Home" dizainas, medžiagos bei galimybė turėti individualizuotą dangtelį reiškia, kad "Terra Home" puikiai derės prie bet kokio namo ar gyvenimo būdo stiliaus.

Tuo tarpu tokios išmaniosios funkcijos kaip "Plug N Charge" leidžia akimirksniu automatiškai atpažinti automobilio ir įkroviklio ryšį, todėl įkrovos autorizacija tampa nepastebima. Be to, interaktyvios apšvietimo funkcijos rodo įkrovimo sesijos būseną, o pranešimai apie įkrovimo būseną lengvai pasiekiami per ABB E-mobility charger app3 programėlę, kuri taip pat gali būti naudojama autorizacijai, užtikrinančiai, kad tik stotelės savininkas gali prisijungti prie savo "Terra Home".

Saugumą dar labiau užtikrina „debesija“ tarp "Terra Home" ir „ABB E-mobility“, leidžianti  specialistų komandai greitai ir efektyviai nuotoliniu būdu atlikti stotelės servisą. O nuotolinis programinės įrangos atnaujinimas užtikrins naujausių įkrovos funkcijų naudojimą ir ateityje.

ABB (ABBN: SIX Swiss Ex) yra pasaulinė technologijų lyderė, kuri skatina visuomenės ir pramonės virsmą link produktyvesnės ir tvaresnės ateities. Apjungdama programinę įrangą su elektrifikacijos, robotikos, automatikos ir pavarų produktų asortimentu, ABB praplečia technologijų ribas ir perkelia efektyvumą į naują lygmenį. ABB patirtis siekia daugiau nei 130 metų, o sėkmę lemia apie 105 000 aukštos kvalifikacijos darbuotojų daugiau nei 100 šalių. www.abb.com

1 The study comprised 5,500 drivers from across the following markets: Austria, Canada, France, Germany, Italy, Netherlands, Spain, Switzerland, UK, US

2  EVO Report 2022 | BloombergNEF | Bloomberg Finance LP (bnef.com)

3 New generation of the ABB E-mobility Charger Sync app for EV drivers and Terra Config app for installers to be launched in Q1 2023

Nuorodos

Susisiekite su mumis

Atsisiuntimai

Dalintis šia informacija

Facebook LinkedIn Twitter WhatsApp