“Tallink” pievienojas ABB Energoefektivitātes kustībai

“Tallink” pievienojas ABB Energoefektivitātes kustībai

“Tallink Grupp” ir pirmais Igaunijas uzņēmums, kas kļuvis par ABB globālās ilgtspējas Energoefektivitātes kustības dalībnieku.

Lai pievienotos ABB globālajai kustībai, uzņēmumiem ir jāapņemas palielināt savu energoefektivitāti un samazināt emisijas. “Tallink Grupp” plāno samazināt uzņēmuma kuģu absolūtās emisijas par 2 % gadā, kā arī palielināt kuģu energoefektivitāti par 2 % gadā.

“Tallink” jaunākais kuģis “MyStar”, kas jau vairāk nekā piecus mēnešus kursē maršrutā Tallina-Helsinki, ir lielisks ilgtspējīgas domāšanas un ABB inženiertehnisko risinājumu integrācijas paraugs.

Uz nākamās paaudzes pasažieru prāmja “MyStar” efektivitāte un videi draudzīgi risinājumi ir neatņemama ikviena procesa un funkcijas sastāvdaļa. “MyStar” ir aprīkots ar ABB sadalnes paneļiem, krasta elektroapgādes iekārtām, galvenajiem elektrodzinējiem un ģeneratoriem. Visi pieci “MyStar” ģeneratori ir ražoti ABB Igaunijas motoru un ģeneratoru rūpnīcā. Ostas elektroapgādes iekārtu izmantošana, kad prāmim jāpaliek pa nakti vai uz ilgāku laiku ostā, jau vien palīdz samazināt “MyStar” CO2 emisijas pat par 1344 tonnām gadā.

Foto (no kreisās puses): Kapteini Tarvis Karloss Tūliks, Tallink Grupa un Juka Patrikainens, ABB
Foto (no kreisās puses): Kapteini Tarvis Karloss Tūliks, Tallink Grupa un Juka Patrikainens, ABB

"ABB ir uzticams un augsti vērtēts partneris jau gandrīz desmit gadu, tā tehniskie risinājumi ir ļāvuši mums palielināt mūsu kuģu efektivitāti un samazināt ietekmi uz vidi. Pievienojoties globālajai Energoefektivitātes kustībai, mēs ceram uzlabot starptautisko sadarbību, lai rastu jaunus risinājumus un dalītos pieredzē ar dažādām nozarēm," pievienošanos kustībai komentēja Tarvis Karloss Tūliks (Tarvi-Carlos Tuulik), “Tallink Grupp” galvenais kapteinis un Kuģu Vadības galva.

Juka Patrikainens (Jukka Patrikainen), ABB vadītājs Baltijā, uzsver, ka uzņēmumiem noteikti atmaksājas investēt energoefektīvās un videi draudzīgās tehnoloģijās. “Tallink” ir pionieris kuģniecības jomā un lielisks pierādījums tam, ka pat uzņēmumi ar ievērojamu infrastruktūru var veikt būtiskas izmaiņas savā flotē un tehnoloģijās, lai nodrošinātu labāku dzīves vidi un ilgtspējīgāku darbību."

ABB 2021. gada martā uzsāktā kustība #energyefficiencymovement ir daudzu ieinteresēto pušu iniciatīva, kuras mērķis ir veicināt izpratni un uzsākt aktivitātes, lai samazinātu enerģijas patēriņu un oglekļa emisijas, tā cīnoties pret klimata pārmaiņām. Uzņēmumi tiek aicināti pievienoties kustībai un publiski apņemties virzīties uz energoefektivitāti, tā iedvesmojot rīkoties citus.

Saite

Sazināties ar mums

Lejuplādes

Dalīties ar šo informāciju

Facebook LinkedIn Twitter WhatsApp