Enerģijas pārvaldība, mērogojamība un energoefektivitātes paaugstināšana jaunā līmenī ar ABB InSite sistēmu

Enerģijas pārvaldība, mērogojamība un energoefektivitātes paaugstināšana jaunā līmenī ar ABB InSite sistēmu

  • Spēj mērogot no lielām ēkām līdz mājām ar uzlabotu slodzes pārvaldības funkcionalitāti un samazinātu izmēru
  • Enerģijas pārredzamība, attālinātā uzraudzība un prognozējamā apkope ar reāllaika datiem lietotājam draudzīgā InSite tīmekļa servera panelī
  • Paaugstina energoefektivitāti, integrējot trešo pušu ierīces un ierīces, kas ļauj līdzsvarot enerģijas pieejamību un pieprasījumu

Ar InSite energopārvaldības sistēmas attīstību viedā enerģijas un slodzes pārvaldība ir sasniegusi svarīgu pavērsiena punktu. Tagad ir iespējams nodrošināt pilnīgu sadales pārredzamību un slodzes pārvaldības jaudu jebkurā dzīvojamā, komerciālā vai rūpnieciskā objektā. Vieds un plašu datu apstrādāt spējīgais InSite var analizēt un prognozēt sistēmas stāvokli, nodrošinot klientam ērtu uzturēšanas ieteikumus un paziņojumu saņemšanu.

  • Attālināta uzraudzība no nelielām ēkām līdz lielām būvēm
  • InSite energy pārvaldības sistēmas arhitektūra
  • InSite web serveris

Sebastiano Paganini, ABB Elektrifikācijas Viedo ēku Enerģijas pārvaldības risinājumu globālais produktu līnijas vadītājs, skaidro: "Ņemot vērā enerģijas pieejamību un pieaugošās izmaksas, mūsu piedāvātais risinājums ir aktuālāks nekā jebkad agrāk. Esošā stāvokļa pārredzamība, apvienojumā ar automātizāciju, ko palīdz veikt sistēma, ietekmē patērētāju uzvedību. Savukārt, pateicoties patērētāju paradumu izmaiņām, mēs varam panākt pozitīvu ietekmi uz oglekļa emisijas un enerģijas patēriņu. Veicot automatizētus uzstādījumus, enerģijas patēriņu var samazināt līdz pat 20 %."

Līdzsvarojot tirgus prasības, ko nosaka starptautiskie ēku energoefektivitātes standarti, ar pieaugošo ēku konstrukciju sarežģītību, ABB turpina attīstīt savu sadarbospējīgo, atvērtā koda risinājumu portfeli, digitalizējot savu piedāvājumu, sākot no slēdžiem galvenajā sadalnē līdz pārsprieguma aizsardzībai un aizsardzības ierīcēm DIN sliedē.s.

Kad ierīces ir savienotas ar InSite sistēmu, reāllaika datiem var piekļūt, izmantojot InSite tīmekļa serveri. Piemēram, nesen izlaistai digitālās pārsprieguma aizsardzības ierīcei eOVR attālināti var piekļūt informācijai par pārspriegumu, apkārtējās vides temperatūru vai sprieguma kvalitāti. Tā pat sniedz lietotājiem tehniskās apkopes ieteikumus, tā pagarinot sistēmas aizsardzību pret pārspriegumiem, tā nodrošinot pakalpojumu nepārtrauktību.

Grūti sasniedzamām iekārtām, piemēram, vēja turbīnām, attālinātā uzraudzība ir īpaši noderīga, jo sistēmu var viegli uzturēt no jebkuras mobilās ierīces. Kopā ar sistēmu ir attīstījies arī InSite tīmekļa serveris, kas tagad ietver izmaksu aprēķināšanas funkciju, soli pa solim veicamu uzstādīšanas vedni un vairāk automatizētu darbību, lai optimizētu slodžu prioritāšu noteikšanu visefektīvākajam enerģijas patēriņam.

Saite

Sazināties ar mums

Lejuplādes

Dalīties ar šo informāciju

Facebook LinkedIn Twitter WhatsApp