ABB sadarbosies ar Samsung Electronics visaptverošu viedo ēku tehnoloģiju attīstīšanā

ABB sadarbosies ar Samsung Electronics visaptverošu viedo ēku tehnoloģiju attīstīšanā

  • Sadarbība veicinās inovatīvu vienotas energopārvaldībs risinājumu izveidē, tā samazinot oglekļa dioksīda emisijas apjomu, enerģijas patēriņu dzīvojamās un komerciālās ēkās
  • Sadarbība veicinās ABB centienus sniegt iedzīvotājiem un nekustamā īpašuma īpašniekiem atvērtus un ērti pielāgojumus tehnoloģiskos risinājumus
  • Sadarbības mērķis ir piedāvāt būvniecības uzņēmumiem un nekustamā īpašuma attīstītājiem vienotu risinājumu produktu iegādē un servisa nodrošināšanā

ABB un Samsung Electronics veidos globālu partnerību, lai kopīgi izstrādātu lietiskā interneta (IoT) tehnoloģijas enerģijas taupīšanai un pārvaldībai, kas paredzētas izmantošanai gan dzīvojamās, gan komerciālās ēkās. Ēkas ikgadu veido gandrīz 40% no kopējām CO2 emisijām* pasaulē, tāpēc abu uzņēmumu partnerības mērķis ir radīt platformu, kurā attīstīt ilgtermiņa inovācijas viedo tehnoloģiju, ēku viedās pārvaldības un viedierīču jomā.

Samsung Electronics un ABB sadarbība ļaus paplašināt ēku automatizācijas tehnoloģiju pieejamību plašākam patērētāju lokam un nodrošinās efektīvāku ierīču pārvaldību, vienlaikus samazinot elektroenerģijas patēriņu. Gudrajās mājās tiek izmantotas tīklā savienotas ierīces, kas integrētas centralizētā sistēmā, lai ietaupītu naudu, laiku un enerģiju. Savienojot, piemēram, Samsung SmartThings aplikāciju ar ABB mājas automatizācijas iekārtām, iedzīvotāji varēs izmantot savas personīgās ierīces, lai uzraudzītu un pārvaldītu visu sadzīves tehnikas spektru - gāzes un dūmu detektorus, enerģijas, drošības un komforta sistēmas - vienā un tajā pašā aplikācijā. Piemēram, izmantojot trauku mazgājamo un veļasmašīnu laikā, kad elektrotīklu noslodze ir mazāka, var nodrošināt patēriņa optimizāciju un zemākas izmaksas par elektrību. 

Mike Mustapha, ABB Smart Buildings prezidents, norāda: "Mēs iztēlojamies nākotni, kurā mūsu klienti būs ieguvēji, jo, turpinot uzlabot pilnībā integrētu un vienotu viedo ēku tehnoloģiju pieejamību, samazināsies oglekļa dioksīda emisijas un enerģijas patēriņš. Sadarbība ar tādu nozīmīgu tehnoloģiju inovāciju līderi kā Samsung Electronics veicina ABB vīzijas attīstību un mērķi nodrošināt ēkas ar pieejamiem un ērti salāgojamiem risinājumiem, tostarp, piemēram, elektroauto uzlādes punktiem, kā arī sniegt detalizētu informāciju par kopējo enerģijas patēriņu. Tādā veidā iespējams ne tikai samazināt urbānās vides radītās oglekļa dioksīda emisijas, bet arī nodrošināt ērtu, interaktīvu lietotāja pieredzi." 

Līdztekus mājas automatizācijas risinājumiem abi uzņēmumi plāno paplašināt sadarbību, salāgojot Samsung Electronics apsildes, ventilācijas un gaisa kondicionēšanas (HVAC) produktus un mainīgas gaisa plūsmas (VRF) kontroles sistēmas ar ABB HVAC vadības sistēmu komerciālās un daudzdzīvokļu ēkās. 

Chanwoo Park, Samsung Electronics lietu interneta (IoT) biznesa vadītājs, norāda: "Tas, ka sadarbojas divi ražotāji, atvieglo viedo ēku projektu īstenošanu arī būvniecības uzņēmumiem un nekustamā īpašuma attīstītājiem. Modernizējot esošās ēkas vai būvējot jaunus projektus un izmantojot vienotu risinājumu, viņi var būt droši, ka produkti būs integrēti un kopā darbosies nevainojami. Uzlabojumi ir arī iekārtu apkopē, jo visai sistēmai izmantota tikai viena platforma." 

Lai uzzinātu vairāk par ABB un Samsung produktiem un risinājumiem, skatiet ABB-free@home®, ABB i-bus® KNX un Samsung Electronics. 

*https://architecture2030.org/why-the-building-sector/

Saite

Sazināties ar mums

Lejuplādes

Dalīties ar šo informāciju

Facebook LinkedIn Twitter WhatsApp