Ar ABB visi ceļi ved uz ilgtspēju Romas E-Prix sacensības

Ar ABB visi ceļi ved uz ilgtspēju Romas E-Prix sacensības

  • Nedēļas nogalē norisināsies Romas E-Prix sacensības, kas būs lielisks ieskats ABB e-mobilitātes infrastruktūras tehnoloģijās
  • Sacīkstes ir kā vēstnesis ABB jaunās e-mobilitātes infrastruktūras atklāšanai vasarā
  • DHL pievienojas ABB Energoefektivitātes kustībai; sadarbības mērķis samazināt oglekļa dioksīda emisijas
  • Publicēts jaunākais ABB sērijas video "Girls on Track", kurā piedalās Simona de Silvestro

ABB FIA Formula E pasaules čempionāts šajā nedēļas nogalē notiks Romā, EUR biznesa rajonā. Šis būs jau ceturtais Romas E-Prix posms, turklāt šīs būs dubultās sacensības.

Circuito Cittadino dell'EUR ir viena no garākajām trasēm sacensībās - 3,385 km.
19 pagriezienu trase ir tehniska un ātra, tajā ir garas taisnes, reljefa maiņas un daudz apdzīšanas iespēju - tas viss pārbaudīs braucēju, automašīnu un komandu spējas.

ABB galvenais komunikācijas un ilgtspējības vadītājs Teodors Swedjemarks norāda: "Romas trases izkārtojums patiešām sniedz iespēju parādīt elektrisko transportlīdzekļu jaudu, tā mainot cilvēku priekšstatus par tehnoloģijām, kas palīdz mums virzīties uz ilgtspējīgāku nākotni. Turklāt šī ir ideāla vieta, kur parādīt, ko spēj ABB, jo tieši šeit, Itālijā, tiek ražoti mūsu nozares līderi - elektromobiļu un smago transportlīdzekļu Terra sērijas lādētāji."

Jaunā 30 miljonu ASV dolāru vērtā ABB ražotne San Džovanni Valdarno ir globāls izcilības centrs un elektrisko transportlīdzekļu uzlādes infrastruktūras ražošanas vieta. 16 000m² lielajā rūpnīcā, kas oficiāli tiks atklāta šovasar, tiek ražots pilns ABB līdzstrāvas elektromobiļu akumulatoru lādētāju portfelis, sākot no mājsaimniecībām domātām iekārtām līdz pat sistēmām, kas paredzētas uzstādīšanai sabiedriskās vietās, piemēram, pilsētas sabiedriskajam transportam. Šī jaunā un modernā ražošanas bāze palīdzēs ABB attīstīt inovācijas e-mobilitātes nozarē.

ABB iesaiste e-mobilitātē Itālijā nav saistīta tikai ar uzlādes infrastruktūru. Tā nodrošina arī mūsdienīgus kompaktus vilces pārveidotājus, enerģijas uzkrāšanas sistēmas un piedziņas tehnoloģijas, kas nodrošina energoefektīvu, bezizmešu mobilitāti.

Viens no piemēriem ir ABB sniegtais atbalsts dzelzceļa operatoram Trenitalia ceļā uz bezemisiju transportu. ABB nesen veica pilotprojektu, kurā tika izmantota hibrīda piedziņas tehnoloģija un enerģijas uzkrāšanas sistēmas, kas ļauj vilcienam atgūt bremzēšanas enerģiju, lai to varētu izmantot atkārtoti. Šīs tehnoloģijas ir īpaši piemērotas tādās valstīs kā Itālija, kur daudzas dzelzceļa līnijas vēl nav elektrificētas. Šis projekts ir spilgts ABB Energoefektivitātes kustības piemērs.
ABB Energoefektivitātes kustība tika uzsākta 2021. gadā ar diviem mērķiem: veicināt izpratni par to kā ar modernajām tehnoloģijām mazināt klimata pārmaiņas un veicināt kolektīvo rīcību, lai samazinātu enerģijas patēriņu visā pasaulē.

Šonedēļ tika paziņots, ka šai kustībai pievienojas Deutsche Post DHL Group, kas ir vadošais pasaules mēroga zīmols loģistikas nozarē. Abi uzņēmumi parakstīja saprašanās memorandu, lai atbalstītu viens otru savu ilgtspējības stratēģiju īstenošanā.

DP DHL un ABB sadarbosies, lai samazinātu oglekļa dioksīda emisijas ietekmi, kas tiek radīta ABB loģistikas un preču pārvadāšanas rezultātā. Tāpat abi uzņēmumi sadarbosies, lai palīdzētu padarīt DP DHL loģistikas un biroju telpas energoefektīvākas, galveno uzmanību pievēršot apkures, ventilācijas un gaisa kondicionēšanas (HVAC) sistēmām, izmantojot augstas efektivitātes elektromotorus un mainīga ātruma piedziņas, tā ievērojami samazinot enerģijas patēriņu.

"Mēs sveicam DP DHL kustībā un novērtējam viņu apņemšanos," norāda Taraks Mehta, ABB Motion prezidents. "Mēs arī ar nepacietību gaidām iespēju sadarboties projektos, kas palīdzēs abiem uzņēmumiem ieviest tehnoloģijas, kas nākotnē palīdzēs panākt zemas oglekļa emisijas."

DHL ir ABB Formula E programmas loģistikas partneris un nodrošina, lai pasākuma materiālu transportēšana būtu pēc iespējas ilgtspējīgāka un efektīvāka.

Šī partnerība un iniciatīva atbalsta ABB Ilgtspējas stratēģiju 2030, kuras ietvaros ABB uzsāka Klimata iniciatīvas programmu, kas tiks īstenota astoņu sezonu laikā. Programmā ir iekļauta virkne diskusiju par klimatu, viena no tām notiks pirms sacensībām Romā. Diskusijā, ko kopīgi rīko Šveices un Zviedrijas vēstniecības, piedalīsies ABB galvenais komunikācijas un ilgtspējības vadītājs Teodors Swedjemarks, ABB Itālijas vadošais E-mobilitātes vadītājs Antonio de Bellis, Formula E ilgtspējības direktore Džūlija Palē un ABB vēstnieks un ROKiT Venturi Racing pilots Lukass di Grassi.

Vēl viena ABB partnerība sporta nozarē, kas atbalsta tās Ilgtspējas stratēģiju 2030, ir sadarbība ar FIA Girls on Track, lai palīdzētu iedvesmot un dot iespēju nākamajai sieviešu paaudzei. Tās ietvaros ABB visas sezonas garumā veido video materiālu sēriju, lai suminātu apbrīnojamās sievietes, kuras strādā Formula E sacensībās. Šodien tika publicēts trešais video, kurā piedalās ABB vēstnese un Tag Heuer Porsche rezerves daļu vadītāja Simona de Silvestro.

ABB "Misijas filmas" atjauninātā versija tagad ir pieejama arī šeit. Videoklipā uzsvērts, ka čempionāts ir kas vairāk nekā tikai sacensības - tā ir platforma, kurā tiek demonstrētas un attīstītas pasaulē modernākās e-mobilitātes tehnoloģijas, kas palīdz virzīties uz ilgtspējīgāku nākotni.

Pēc sacīkstēm Romā čempionāts atgriezīsies Monako, kur 30. aprīlī notiks 6. posms.

ABB (ABBN: SIX Swiss Ex) ir vadošais pasaules tehnoloģiju uzņēmums, kas veicina sabiedrības un rūpniecības pārveidi, lai panāktu produktīvāku un ilgtspējīgāku nākotni. Savienojot programmatūru ar savu elektrifikācijas, robotikas, automatizācijas un kustību portfeli, ABB paplašina tehnoloģiju robežas, lai paaugstinātu veiktspēju līdz jaunam līmenim. ABB izcilības vēsture sniedzas jau vairāk nekā 130 gadu garumā, un ABB panākumus nodrošina aptuveni 105 000 talantīgu darbinieku vairāk nekā 100 valstīs. www.abb.com.

Saite

Sazināties ar mums

Lejuplādes

Dalīties ar šo informāciju

Facebook LinkedIn Twitter WhatsApp