ABB Igaunijā atklāj jaunu elektromotoru un elektriskās piedziņas servisa darbnīcu

ABB Igaunijā atklāj jaunu elektromotoru un elektriskās piedziņas servisa darbnīcu

31. maijā ABB Juri tehnoloģiju parkā tika atklāts jaunais "ABB elektromotoru un frekvenču pārveidotāju servisa centrs", kas ļaus ievērojami paplašināt tehniskās apkopes pakalpojumu biznesu šajā reģionā. Jaunais centrs ir lielākais ABB Baltijā un viens no lielākajiem Ziemeļvalstīs.

Jaunajā darbnīcā varēs apkalpot visus ABB ražotos motorus un frekvenču pārveidotājus. Plašo frekvenču pārveidotāju klāstu var izmantot elektrisko motoru ātruma un griezes momenta kontrolei un regulēšanai. Daudzi cilvēki ar tām saskaras katru dienu, piemēram, izmantojot liftus. Turklāt frekvenču pārveidotājus plaši izmanto dažādās rūpniecības nozarēs, lai ietaupītu enerģiju un palielinātu produktivitāti: naftas un gāzes, kalnrūpniecības, metāla, ķīmijas, cementa, papīra un koksnes, kā arī ražošanas nozarēs.

ABB jauno elektromotoru un frekvenču pārveidotāju apkopes centru prezentē Jukka Patrikainen, ABB Baltijas valstu vadītājs.
ABB jauno elektromotoru un frekvenču pārveidotāju apkopes centru prezentē Jukka Patrikainen, ABB Baltijas valstu vadītājs.

Jaunā darbnīca ir 1200 kvadrātmetru plaša, tajā varēs apkalpot arī pašus lielākos elektromotorus. Attīstoties tehniskajam apkopes biznesam Igaunijā, pakalpojums būs vēl pieejamāks klientiem visā Baltijā.

"Tehniskās apkopes pakalpojumi mūsu klientiem ir ļoti svarīgi," uzsver jaunā tehniskās apkopes centra nozīmi Jukka Patrikainens (Jukka Patrikainen), ABB vadītājs Baltijas valstīs. "Profilaktiskā apkope nodrošina elektromotoru un frekvenču pārveidotāju uzticamību un ilgāku iekārtu kalpošanas laiku. Turpretī negaidīta rūpniecisko iekārtu kļūme var radīt ievērojamus laika un finanšu zaudējumus.“

"Iepriekš lielāku elektromotoru apkope bija jāveic uz vietas pie klienta, ierobežotajās telpās nebija iespējams veikt visas nepieciešamās apkopes procedūras, piemēram, elektromotora tinuma mazgāšanu un žāvēšanu, kas paildzina iekārtas kalpošanas laiku," stāsta ABB Tehniskās apkopes centra vadītājs Vitālijs Boiko (Vitali Boiko), minot piemēru par jaunuzceltā centra priekšrocībām.

Servisa darbnīcā var apkalpot visus ABB motorus un frekvenču pārveidotājus, sākot no nelieliem elektromotoriem un beidzot ar liela mēroga elektriskajām iekārtām kuģiem, piemēram, Tallinnas Vesi ūdensapgādes sistēmai un Tallink kuģiem.

"Tehniskās apkopes centrs ir aprīkots ar jaunākajām tehnoloģijām, un tas ļaus ABB palielināt savas iespējas elektromotoru un frekvenču pārveidotāju tehniskās apkopes jomā," piebilda V.Boiko.

ABB tehniskās apkopes centrā strādā savas jomas ekspertu komanda, kas ir kompetenta veikt visus elektromotoru, ģeneratoru un frekvenču pārveidotāju tehniskās apkopes darbus, ievērojot visas drošības prasības.

Saite

Sazināties ar mums

Lejuplādes

Dalīties ar šo informāciju

Facebook LinkedIn Twitter WhatsApp