ABB jaunie Ty-Rap® TyGenic™ antimikrobiālie detektējamie kabeļu savilcēji palīdz samazināt piesārņojuma risku

ABB jaunie Ty-Rap® TyGenic™ antimikrobiālie detektējamie kabeļu savilcēji palīdz samazināt piesārņojuma risku

  • ABB jaunais Ty-Rap® TyGenic™ kabeļu savilcējs ir nozares pirmais savilcējs, kas ir gan antimikrobiāls*, gan detektējams.
  • Savilcējs ir vairāk nekā 99 % efektīvs pret plašu mikroorganismu spektru un viegli pārbaudāms kā vizuāli, tā ar rentgena un metāla detektora iekārtām.
  • Palīdz aizsargāt pārtiku un dzērienus no piesārņojuma un sabojāšanās un ir piemērots farmācijas, veselības aprūpes un citās nozarēs, kurās nepieciešams nodrošināt augstu higiēnas līmeni.

Piesārņojuma faktors uzņēmumiem rada vidēji 10-30 miljonu ASV dolāru lielas izmaksas, kuras veidojas no tiešajām izmaksām, atsaucot preces no tirdzniecības, kā arī nenoslēgtiem pārdošanas līgumiem, zaudētas pircēju uzticības u.c.. Iekārtās, kur baktēriju noteikšanai un samazināšanai ir izšķiroša nozīme, standarta kabeļu savilcējs var radīt būtisku risku, ko sistēma var arī neatpazīt, piemēram, tā iegriezumu konstrukcija var kļūt par mājvietu mikroorganismiem. Lai palīdzētu samazināt piesārņojuma risku tādās vidēs kā pārtikas un dzērienu rūpniecība, veselības aprūpe un farmācija, ABB paplašinājusi savu Ty-Rap® kabeļu savilcēju līniju ar Ty-Rap® TyGenic™  - nozarē pirmo antimikrobiālo* un detektējamo savilcēju.

ABB Ty-Rap® savilcējus izmanto drošai nostiprināšanai, sākot ar elektrības kabeļiem un aprīkojuma un beidzot ar šļūtenēm, vadiem un daudz ko citu. ABB Ty-Rap® TyGenic™ antimikrobiālo savilcēju efektivitāte mikroorganismu augšanas aizkavēšanā ir vairāk nekā 99 %, tie spēj aizsargāt pret dažādiem mikroorganismiem: baktērijām, vīrusiem, vienšūņiem un sēnītēm, piemēram, pelējumu. Ty-Rap® TyGenic™  savilcēji ir izgatavoti no neilona sveķu maisījuma, kas nesatur halogēnus un ir apstiprināts ASV Pārtikas un zāļu aģentūrā un ES. Paredzēti saskarei ar pārtiku, papildina tīrīšanas protokolu un neļauj mikrobiem pieķerties un vairoties uz virsmām.

Lai vēl vairāk cīnītos pret piesārņojumu, Ty-Rap® TyGenic™ kabeļu savilcējiem ne tikai piemīt antimikrobiālas īpašības, bet sastāvā ir arī detektējamas daļinas, kuru tumši zilā krās sniedz trīskāršas identifikācijas iespējas - ar rentgenu, metāla detektoriem un vizuālās noteikšanas sistēmām. ABB jaunie Ty-Rap® TyGenic™  ir izgatavoti no materiāla, kas izturīgs pret UV stariem un paredzēti darba videi līdz 85 °C, kā arī aprīkoti ar nerūsējošā tērauda fiksatoru Grip of Steel™, kas nodrošina efektīvu stiprinājumu kā komerciālām, tā sadzīves vajadzībām.

"Neviens nevēlas uztraukties par nevēlamiem elementiem savos produktos un piesārņojumu risku. Mūsu Ty-Rap® TyGenic™ savilcējs apvieno antimikrobālu tehnoloģiju ar efektīvu detektēšanas un stiprināšanas iespēju, tā palīdzot klientiem radīt tīrāku un drošāku vidi," norāda Matiass Hailmans (Matthias Heilmann), ABB Instalācijas produktu nodaļas prezidents. "Ty-Rap līnijas paplašināšana ļauj mums arī turpmāk piedāvāt piemērotāko risinājumu konkrētajam pielietojumam un produktus, kurus var izmantot tur, kur citus nevar – sākot ar ražošanas uzņēmumiem, beidzot ar citām planētām."

Standarta Ty-Rap savilcēji sākotnēji tika izstrādāti gaisakuģu kabeļu savienošanai un tika patentēti 1958. gadā. Kopš tā laika saražoti vairāk nekā 30 miljardi Ty-Rap savilcēju - pietiekami, lai vairāk nekā desmit reizes aizceļotu līdz Mēnesim un atpakaļ. ABB Instalācijas produktu nodaļa piedāvā vairāk nekā 250 Ty-Rap savilcēju veidu, tie pieejami visdažādākajos materiālos, pārbaudīti daudzveidīgā temperatūrā un vides apstākļos, sākot no ēkām, ražošanas un transporta un beidzot ar visdziļākajiem okeāniem un pat kosmosā – NASA Marsa roverī.

ABB Ty-Rap produktu līnijas Ty-Rap® TyGenic™ antimikrobiālais savilcējs ir BB Ty-Rap produktu līnijas jaunākais produkts - patentēts, pieejamas četros izmēros un atbilst nozares drošības standartiem. Informācija par Ty-Rap® TyGenic™ kabeļu saitēm, kas ražotas ABB rūpnīcā Vegabahā, Puertoriko, un ir pieejamas visā pasaulē, atrodama vietnē electrification.us.abb.com.

* Piezīme: Ty-Rap® TyGenic™ pretmikrobu savilcējs nenodrošina nekādu antimikrobiālu inhibitoru aktivitāti, izņemot pašu kabeļu saišu aizsardzību.

ABB Instalācijas produktu nodaļa (agrāk "Thomas & Betts") ir pasaules līderis tādu produktu izstrādē, ražošanā un tirdzniecībā, kurus izmanto elektroenerģijas pieslēgšanai, aizsardzībai un sadalei rūpniecībā, būvniecībā, transportā un komunālo pakalpojumu jomā. ABB Instalācijas produktu nodaļa piedāvā vairāk nekā 200 000 produktu no vairāk nekā 38 augstākās kvalitātes zīmoliem, un ABB instalācijas produktu risinājumus var atrast visur, kur tiek izmantota elektrība.

ABB Inc. elektrifikācijas bizness ir globāls līderis elektrifikācijas produktu un risinājumu jomā un darbojas vairāk nekā 100 valstīs ar vairāk nekā 200 ražotnēm. Mūsu vairāk nekā 50 000 darbinieku ir apņēmības pilni transformēt veidus, kā cilvēki dzīvo, sazinās un strādā, piedāvājot drošus, gudrus un ilgtspējīgus elektrifikācijas risinājumus. Mēs veidojam elektrifikācijas nākotni, mūsu priekšrocība ir tehnoloģiskas un digitālas inovācijas un vienlaikus, pateicoties mūsu darbības izcilībai, nodrošinām izcilu pieredzi mūsu klientiem komunālo pakalpojumu, rūpniecības, ēku, infrastruktūras un mobilitātes jomā.
Lai iegūtu vairāk informācijas, apmeklējiet https://go.abb/electrification.

Saite

Sazināties ar mums

Lejuplādes

Dalīties ar šo informāciju

Facebook LinkedIn Twitter WhatsApp