ABB iepazīstina ar piecu asu Delta robotu, ātrāko klasē vieglo produktu komplektēšanā, iepakošanā un pārorientēšanai

ABB iepazīstina ar piecu asu Delta robotu, ātrāko klasē vieglo produktu komplektēšanā, iepakošanā un pārorientēšanai

  • Jaunais FlexPicker® IRB 365 ir ātrākais komplektēšanas un iepakošanas robots savā klasē darbā ar produktiem līdz 1,5 kg
  • Robotam ir plašs pielietošanas klāsts, no uzglabāšanai paredzētiem iepakojumiem līdz paku šķirošanai un pudeļu apstrādei
  • ABB PickMaster® Twin programmatūra samazina robota integrācijas laiku

ABB paplašina FlexPicker® Delta robotu klāstu ar IRB 365. Ar piecām asīm un 1,5 kg lietderīgo slodzi IRB 365 ir gan elastīgs, gan ātrākais savā klasē, pārorientējot vieglos iepakotos produktus, piemēram, cepumus, šokolādes, papriku, konfektes, nelielas pudeles un pakas.

Reaģējot uz e-komercijas pieaugumu un augošo pieprasījumu pēc precēm, kas jau ir iepakotas un gatavas izvietošanai plauktos, tika izstrādāts IRB 365. Robotu var izmantot gan pārtikas un dzērienu, gan farmācijas un patēriņa preču ražošanā, kurā būtiska nozīme ir ražošanas līnijas ātrumam un plašām pielāgošanas iespējām.

"IRB 365 spēj komplektēt, pārorientēt un novietot 1 kg smagus produktus ar ātrumu 120 pacelšanas reizes minūtē," norāda Rojs Freizers (Roy Fraser), ABB Robotics globālais produktu vadītājs. "Mūsu klienti novēroja, ka pieaugot tiešsaistespirkumiem, palielinās pieprasījums pēc iepakotām precēm, kas sagatavotas tā, lai tās uzreiz varētu izvietot plauktos, tāpēc mēs izstrādājām jaunu Delta robotu, kas spētu tikt galā ar šo izaicinājumu. Apstrādājot vairāk produktu minūtē, IRB 365 robots palielina produktivitāti, vienlaikus ietaupot laiku un enerģiju, tā padarot ražošanu krietni efektīvāku."

IRB 365 ir plašas pielietošanas iespējas, no produktu pārorientēšanas, augšējās iekraušanas un sekundārās iepakošanas līdz pudeļu apstrādei, atdalīšanai, 3D komplektēšanai, padevei un šķirošanai. Ar OmniCoreTM C30 kontrolieri - mazāko Delta robotu kontrolieri tirgū - sistēma piedāvā savā klasē labāko kustību kontroli, iebūvētu digitālo savienojamību un vairāk nekā 1000 papildu programmatūras un aparatūras funkciju, kas ir gatava nākotnes vajadzībām un prasībām.

Izmantojot ABB PickMaster® Twin programmatūru, IRB 365 integrācija iepakošanas līnijā notiek dažās stundās, nevis kā ierasts – dienās, un digitālo dvīņu tehnoloģija ļauj arī saīsināt pārslēgšanas laiku no stundām uz minūtēm.

IRB 365 ir jaunākais ABB komplektēšanas un iepakošanas robotu klāsta dalībnieks, to var savienot ar citiem robotiem, tostarp IRB 390, lai komplektētu, apstrādātu un iepakotu kravas, kas sver no dažiem gramiem līdz 15 kg.

Saite

Sazināties ar mums

Lejuplādes

Dalīties ar šo informāciju

Facebook LinkedIn Twitter WhatsApp