Ceļā uz oglekļa neitrālām ēkām — Caverion un ABB paziņo par jaunu sadarbību

Ceļā uz oglekļa neitrālām ēkām — Caverion un ABB paziņo par jaunu sadarbību

Caverion un ABB šodien paziņoja par vienošanos paātrināt energoefektīvu un ilgtspējīgu ēku attīstīšanu. Šīs sadarbības mērķis ir piedāvāt klientiem progresīvus un gudrus risinājumus, lai ēkas kļūtu oglekļa neitrālas un tiktu sasniegti klientu ilgtspējas mērķi.

Apvienojot ABB tehnoloģiskos, tai skaitā Mission to Zero™, un Caverion ilgtspējīgos risinājumus, kā arī sistēmu integrācijas iespējas, tiks paplašināts abu uzņēmumu piedāvājums Somijā, Baltijas valstīs, Zviedrijā, Norvēģijā, Dānijā, Vācijā un Austrijā. Piedāvātos risinājumus var izmantot kā jaunām ēkām, tā arī ēku modernizācijai, lai nodrošinātu automatizētas, gudras un ilgtspējīgākas ēkas, kas atbilst klientu augstajām prasībām. Šie risinājumi ne tikai paātrināta oglekļa ziņā neitrālu ēku un klientu "Mission to Zero" projektu attīstību, bet arī uzlabo iedzīvotāju labsajūtu un komfortu.

“Vienošanās ar Caverion pierāda ABB apņēmību veidot oglekļa neitrālu sabiedrību, sadarbojoties ar partneriem. Apvienojot mūsu sniegtās iespējas, klienti Ziemeļvalstīs un citviet vēl ātrāk gūs labumu no visjaunākajām novatoriskajām gudro ēku tehnoloģijām atbilstoši to individuālajām ilgtspējas prasībām,” skaidro Uve Laudenkloss (Uwe Laudenklos), ABB Elektrifikācijas Gudro ēku nodaļas tirgvedības un pārdošanas vadītājs Eiropā, Kanādā un franciski runājošajā Āfrikas daļā.

“Uzņēmumā Caverion mēs vēlamies sniegt ilgtspējīgu rezultātu ikvienam klientam, izmantojot mūsu izstrādātos un nodrošinātos risinājumus. Mēs priecājamies, ka varam paplašināt sadarbību ar ABB, jo mums ir kopīgi mērķi ceļā uz ilgtspējīgu, oglekļa neitrālu sabiedrību. Kopā mēs nodrošināsim mūsdienīgus risinājumus energoefektīvām un ilgtspējīgām ēkām,” norāda Kari Sundbeks (Kari Sundbäck), Caverion Group Pakalpojumu, risinājumu un ilgtspējas daļas vadītājs.

Ceļā uz oglekļa neitrālām ēkām

ABB Mission to Zero™ ir programma, kas veidota ar mērķi sasniegt ilgtspējību ēku un ražošanas nozarē, lai nodrošinātu enerģētisko neatkarību un CO2 neitralitāti. Tas tiek panākts, mērogojot viedos celtniecības risinājumus apvienojumā ar atjaunojamās enerģijas ražošanu un uzglabāšanu uz vietas. Viens no mērķiem ir radīt pietiekami daudz tīras enerģijas uz vietas, lai sasniegtu nulles emisiju līmeni. ABB tehnoloģisko risinājumu klāstā ir viedā enerģijas sadale,ēku automatizācija, HVAC vadība, uzlādes risinājumi, motori un slēdži, kas var palīdzēt to risināt.

Caverion nodrošina vēlamo rezultātu un cilvēku labsajūtu, veidojot gudru un ilgtspējīgu vidi. Caverion konsultāciju pakalpojumi un gudrie risinājumi, tai skaitā ēku automatizācija un citi digitālie risinājumi, uzlabo ēku energoefektivitāti visā to izmantošanas laikā. Šie risinājumi kopā ar gudru un ilgtspējīgu kondicionēšanu, siltuma apgādi un Caverion attālinātās uzraudzības centru ir būtiski ceļā uz ēku nulles emisiju līmeni.

Saite

Sazināties ar mums

Lejuplādes

Dalīties ar šo informāciju

Facebook LinkedIn Twitter WhatsApp