„The Robot Podcast” ABB powraca w drugim sezonie, odkrywając świat robotyki i automatyki

„The Robot Podcast” ABB powraca w drugim sezonie, odkrywając świat robotyki i automatyki

Co tydzień eksperci z branży, mediów i środowisk akademickich będą się przyglądać najnowszym osiągnięciom w dziedzinie robotyki, analizując w jaki sposób postępy w automatyzacji przynoszą korzyści społeczeństwu i przedsiębiorstwom oraz co przyniesie przyszłość.

Po bardzo dobrze przyjętym pierwszym sezonie, „The Robot Podcast” ABB powraca w sezonie drugim z szeroką eksploracją świata robotyki i jej korzyści dla społeczeństwa i przemysłu.

Nowy sezon rozpocznie się już 17 listopada odcinkiem, który będzie poświęcony temu, jak technologie codziennego użytku ewoluowały w ciągu ostatnich dziesięciu lat; jak robotyka i automatyzacja zrewolucjonizują nadchodzącą dekadę; oraz jak AI i robotyka mogą być akceleratorem dla przemysłu na całym świecie.

W sześciu zabawnych odcinkach, eksperci i komentatorzy omówią szeroki wachlarz tematów istotnych dla społeczeństwa. Robotyka w budownictwie i edukacji, czym jest cyfrowa współpraca bliźniacza oraz rewolucja w handlu detalicznym, której przewodzi automatyzacja – „The Robot Podcast” rzuca światło na wszystkie te gorące tematy.

Fran Scott, stale współpracująca z BBC i Channel 4 w Wielkiej Brytanii, powraca jako gospodarz.

- Wspaniale jest powrócić do prezentowania kolejnego sezonu „The Robot Podcast”. Przez najbliższe sześć tygodni ja i zespół ekspertów będziemy badać najnowsze osiągnięcia robotyki i automatyki, a także to, co oznaczają one dla nas i sposobu, w jaki prowadzimy nasze życie. Od poważnych zmian w sposobie robienia zakupów, do poszukiwania zrównoważonych rozwiązań; zmieniająca się siła robocza do wzrostu symulacji cyfrowych - będziemy badać to wszystko w sposób, który ma sens dla naszego rosnącego gangu słuchaczy – mówi Fran Scott

Subskrybuj teraz „The Robot Podcast”, gdziekolwiek otrzymujesz podcasty, lub kliknij tutaj, aby nigdy nie przegapić żadnego odcinka.

Jeśli przegapiłeś sezon pierwszy, odsłuchasz wszystkie poprzednie odcinki pod tym samym linkiem.

„The Robot Podcast” jest częścią serii podcastów „ABB Decoded”.

Harmonogram premier kolejnych odcinków „ABB Robot Podcast”

Odcinek

Temat

Data wydania

1

2021 - początek transformacyjnej dekady

17.11.21

2

Zrównoważone budownictwo

24.11.21

3

Robotyka w edukacji

01.12.21

4

Cyfrowa współpraca bliźniacza

08.12.21

5

Rewolucja w handlu detalicznym

15.12.21

6

Megamix (Najważniejsze wydarzenia sezonu)

22.12.21

Linki

Skontaktuj się z nami

Do pobrania

Poleć artykuł

Facebook LinkedIn Twitter WhatsApp