ABB prezentuje portfolio produktów i usług robotyki w wirtualnym showroomie

ABB prezentuje portfolio produktów i usług robotyki w wirtualnym showroomie

  • Produkty Robotyki dostępne w sposób cyfrowy i interaktywny
  • Możliwość dostępu z dowolnego miejsca
  • Prosta i intuicyjna nawigacja

Robotyka ABB stworzyła przestrzeń wirtualną, która umożliwia zapoznanie się z całym portfolio produktów i usług, przez całą dobę, z dowolnego miejsca na świecie. Dzięki prostej nawigacji użytkownik może kilkoma kliknięciami dostać się do różnych pomieszczeń i zapoznać się z produktami i aplikacjami z różnych obszarów - od lakiernictwa i spawalnictwa, aż po portfolio robotów współpracujących, czy sektory, takie jak pakowanie i logistyka.

Animacje, filmy i interaktywne grafiki z możliwością obrotu o 360 stopni sprawiają, że użytkownik ma wrażenie, iż odwiedza miejsce osobiście. Umieszczone w narzędziu linki umożliwiają uzyskanie dodatkowych informacji o produkcie z broszur i dokumentów technicznych.

Zwiedzający wchodzi na wirtualną wystawę przez lobby, gdzie może zorientować się, jakie przestrzenie i treści są dla niego dostępne. Może oni swobodnie poruszać się w przestrzeni 3D, co jest niemalże równoznaczne z rzeczywistym doświadczaniem prezentowanych robotów, aplikacji i systemów automatyki. Dzięki prostej nawigacji za pomocą jednego kliknięcia myszką, użytkownik może szybko i intuicyjnie odnaleźć się w cyfrowym świecie. Poszczególne pomieszczenia można również wybierać bezpośrednio za pomocą funkcji menu.

Aby zanurzyć się w wirtualnym showroomie ABB Robotyki i Automatyki Dyskretnej, po prostu kliknij tutaj.

Punkt wyjścia do wirtualnej podróży przez całe portfolio produktów i usług Robotyki i Automatyki Dyskretnej ABB: zwiedzający wchodzi na wirtualną wystawę przez lobby, które daje im kompleksowy przegląd.

Wystarczy kilka kliknięć, aby wejść do różnych pomieszczeń - obejmujących takie obszary jak rozwiązania robotyki współpracującej firmy ABB - i uzyskać dostęp do wyczerpujących informacji.

Wirtualny salon wystawowy ABB - pokazane jest tu pomieszczenie „spawanie i cięcie” - oferuje możliwość zapoznania się z całym portfolio produktów i usług. 

Nowa wirtualna wystawa ABB: animacje, filmy i interaktywne grafiki z możliwością obrotu o 360 stopni sprawiają, że użytkownik ma wrażenie, że odwiedza wydarzenie osobiście.

Linki

Skontaktuj się z nami

Do pobrania

Poleć artykuł

Facebook LinkedIn Twitter WhatsApp