Yeni ABB Trevion® dokunmatik sensör teknolojisi ile oda kontrol deneyimi yeniden tanımlanıyor

Yeni ABB Trevion® dokunmatik sensör teknolojisi ile oda kontrol deneyimi yeniden tanımlanıyor

  • Farklı mimariler için esneklik: 1 ila 4lü dokunmatik sensör olarak işlev görür, mevcut binalardaki genişletmeler için ideal.
  • Yeni kapasitif yüzey tasarımı: kesintisiz oda kontrolü için sezgisel akıllı telefon benzeri işlevsellik.   
  • En son ekran teknolojisi: ABB Trevion® 2.4" ekran, akıllı ev çözümleri için yeni bir standart belirleyerek dokunsal geri bildirim sunar.

ABB, kullanıcıların yaşam alanlarıyla etkileşim kurma şeklini yeniden tanımlamak için tasarlanan ABB Trevion® dokunmatik sensörün tanıtımıyla oda kontrol teknolojisindeki en son atılımını duyurdu. ABB Trevion®, yenilikçi kapasitif yüzeyi ile modern işletim konseptlerinde yeni bir standart belirleyerek benzersiz bir kullanıcı deneyimi vaat ediyor.

3-8 Mart 2024 tarihleri arasında Frankfurt'ta düzenlenen Light and Build fuarında görücüye çıkan ABB Trevion®, ABB i-bus® KNX ve ABB-free@home® akıllı otomasyon sistemlerinin yanı sıra ABB-free@home® flex modüler elektronik sistemi ile uyumluluğunu sergiliyor. Bu son teknoloji sensör, işlevselliği esneklikle birleştirerek çağdaş akıllı telefon arayüzlerini andıran şık ve minimalist bir tasarım sunuyor. 

center

ABB Trevion® tuş takımı, 1 ila 4lü dokunmatik sensör olarak işlev gören esnekliğiyle öne çıkıyor. Bu uyarlanabilirlik, mevcut binalara sorunsuz entegrasyona olanak tanıyor ve kullanıcılara kontrol noktalarını özel ihtiyaçlarına göre ideal genişletme veya özelleştirme olanakları sağlıyor.

Dahili bir sıcaklık sensörü ile donatılan ve etkinleştirildiğinde sesli geri bildirim sunan ABB Trevion®, kullanıcı dostu bir deneyim sağlıyor. Işık kılavuzları ve LED göstergeler tarafından sağlanan görsel ipuçları, kolay tanımlama için çeşitli fonksiyonlara karşılık gelen farklı renklerle kullanılabilirliği daha da artırır. Ek olarak, isteğe bağlı bir hırsızlık/çıkarma koruması özelliği, özellikle halka açık alanlarda ek güvenlik sunuyor.

Kapasitif sensör teknolojisini tamamlamak için ince ABB Trevion® ekran 2.4" geniş bir fonksiyon yelpazesi sunuyor. Hem beyaz hem de siyah cam yüzey seçenekleri ile yüksek kontrastlı ekran, her açıdan optimum görünürlük sağlıyor. Dokunsal geri bildirim ve parlaklık sensörü gibi entegre özellikler kullanılabilirliği artırırken, dahili oda sıcaklığı kontrolörü verimli ısıtma kontrolü sağlıyor.

ABB Elektrifikasyon Akıllı Binalar Global Ürün Müdürü Olaf Quittmann şunları söyledi: "ABB Trevion® sezgisel kullanımı yenilikçi teknolojiyle birleştiriyor. LED ışık kılavuzlarıyla birlikte kapasitif yüzeylere dayanan yeni ve modern işletim konseptiyle, daha akıllı evler için çağdaş bir işletim deneyimi yarattık."

Hem ABB Trevion® tuş takımı hem de 2.4" ekranlar, Busch-art linear® Busch-balance® SI, solo® ve Busch-axcent® gibi popüler seriler de dahil olmak üzere çeşitli anahtar serilerine sorunsuz bir şekilde entegre edilebilir. Bu uyumluluk, gelenekselden çağdaşa kadar farklı mimari tarzlarda uyumlu bir estetik sağlar.

ABB, daha sürdürülebilir ve kaynak açısından verimli bir gelecek için elektrifikasyon ve otomasyon çözümleri sunan bir teknoloji lideridir. Şirketin çözümleri, üretim, hareket, enerjilendirme ve işletimi optimize etmek üzere mühendislik bilgisini ve yazılımı birbirine bağlar. 140 yılı aşkın mükemmellik üzerine inşa edilen ABB'nin 105.000 çalışanı, endüstriyel dönüşümü hızlandıran inovasyonları üretmeye devam ediyor. www.abb.com

ABB Elektrifikasyon, trafolardan prizlerinize kadar elektriğin verimli ve güvenilir kullanımını mümkün kılan küresel bir teknoloji lideridir. 100 ülkede 50.000'den fazla çalışanımızla, elektrik dağıtımı ve enerji yönetimi alanında dünyanın en büyük zorluklarına çözüm bulmak için müşterilerimiz ve ortaklarımızla iş birliği yapıyoruz. İşletmelerin, endüstrinin ve tüketicilerin tesislerini ve evlerini verimli ve güvenilir bir şekilde kullanmalarına yardımcı oluyoruz. Enerji dönüşümü hızlanırken, dünyayı güvenli, akıllı ve sürdürülebilir bir şekilde enerjilendiriyoruz. go.abb/electrification

Bağlantılar

Bize ulaşın

İndirmeler

Bu makaleyi paylaş

Facebook LinkedIn Twitter WhatsApp