Koronavirus (COVID-19) ABB Duyurusu

ABB, yeni koronavirüs hastalığı (COVID-19) salgınına ilişkin gelişmeleri devamlı olarak takip ediyor ve yeni corona virüsün yayılmasının önüne geçilmesi için mevcut ulusal sağlık kurumlarının yönetmelikleri ile DSÖ’nün sunduğu kılavuzlara uymayı sürdürüyor.

Çalışanlarımızın, müşterilerimizin ve ortaklarımızın sağlık ve güvenliği birincil önceliğimiz olmaya devam ediyor ve COVID-19’un yayılmasından kaynaklanan risklerin en aza indirilmesini sağlamak için sıkı bir şekilde çalışıyoruz.

Dolayısıyla, ABB Türkiye aşağıdaki engelleyici ve koruyucu önlemleri uygulamaya koyuyor:

  • Eğer son 14 gün içerisinde an itibariyle COVID-19’un yaygın olarak görüldüğü bir noktada bulunduysanız, corona virüse maruz kalmış olabilecek bir kimse ile temas halinde bulunduysanız veya an itibariyle ateşiniz ve/veya grip benzeri semptomlarınız mevcutsa, sağlık ve güvenlik bakımından hiçbir ABB tesisine girmemenizi rica ediyoruz. Bu durum ABB çalışanları, müşteriler ve ortaklar için geçerlidir.
  • Önlem olarak birtakım seyahat kısıtlamaları uyguluyoruz. Bu kısıtlamalar ABB’deki herkesin iş bakımından kritik öneme sahip olmayan tüm seyahatlerden kaçınması anlamına geliyor.
  • Kişisel hijyen hususunda olumlu uygulamaları teşvik etmeye devam ediyoruz ve imalathane ve ofislerimizde dezenfektasyon ve temizlik işlemlerini arttırdık.
  • “Sosyal mesafe” uygulamasını teşvik ediyoruz ve sizden yakın kişisel etkileşimleri sınırlandırmanızı ve ortak çalışma alanındaki yoğunluğu azaltmaya çalışmanızı rica ediyoruz.
  • Hükumetin virüsün yayılmasının önüne geçmek için sunduğu talepler uyarınca çalışma konusunda gerekli düzenlemeleri yaptık ve çalışanlarımızın mümkün olduğu ölçüde evden çalışmalarını teşvik ediyoruz.

Bütün bu uygulamalarla hedeflenen şey, insanların güvenliğinin sağlanması ve ek olarak pürüzsüz çalışmanın da güvenle sürdürülmesidir.

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamaya devam edebilmek ve corona virüsün neden olduğu olağanüstü koşulları göz önünde bulundurarak ürün ve hizmetlerimizin tedarik edilmesini sürdürebilmek amacıyla faaliyetlerimizi mevcut durumun zorluklarına göre uyarladığımız konusunda sizi temin ederiz.

Aynı zamanda, müşterilerimizin iş devamlılıklarını koruyabilmeleri için onlara yardım ediyor ve kendileri için tüm iletişim kanallarımızı açık tutuyoruz. Seyahat etme ve yüz yüze toplantı yapmaya gerek kalmadan müşterilerimizle mümkün olabildiğince iletişim halinde kalabilmek ve onlara destek olmak için sanal teknoloji ve yöntemlerden yararlanıyoruz.

Bu konuyu herkesin anlayışla karşılaması bizim için çok değerli. Bu zor zamanda çalışanlarımıza, müşterilerimize ve ortaklarımıza yardım etmek ve onlara destek olmak üzere yanlarındayız.

Eğer başka sorularınız varsa lütfen bölgenizdeki ilgili satış temsilcisiyle irtibata geçin.

ABB Elektrik Sanayi A.Ş. ve ABB Power Grids Turkey Elektrik Sanayi A.Ş. 

Bağlantılar

Bize ulaşın

İndirmeler

Bu makaleyi paylaş

Facebook LinkedIn Twitter WhatsApp