ABB’nin mimarlık dünyasına katkısını görmek için web sayfasını bugün keşfedin!

ABB, uzun yıllardır Tallin Mimarlık Trienali, ABB LEAF (Leading European Architecture Forum) Ödülleri ve WAF (World Architecture Festival) gibi küresel çapta öneme sahip mimarlık etkinliklerin destekçileri arasında yer alarak sürdürülebilir ve akıllı bir geleceği destekliyor.

Sıfır emisyonlu sürdürülebilir geleceği hedefleyen ABB, bu geleceği kuracak en önemli unsurlarından olan mimarlar ve iç mimarları da her geçen dün daha fazla artan hizmet, çözüm ve etkinlikle destekliyor.

Enerji verimli akıllı evlerden, restore edilen tarihi yapılara, IOT ile kendi kendini işleten geleceğin fabrikalarından, elektrikli araçlarla iç içe geçmiş akıllı şehirlere tüm çözümlerimizde tüm dünyadaki mimarların da ilk tercihi olmayı hedefliyoruz.

ABB Türkiye yeni hazırladığı “Geleceğin mimarisi” başlıklı Türkçe mimarlar web sayfasını Türkiye’deki mimarların beğenisine sundu.

Akıllı ev, akıllı bina ve akıllı şehir çözümlerinin yanı sıra, elektrikli araç alt yapısı alt sayfalarına bağlantılarla başlayan web sayfası, ABB’nin geleceğin akıllı binalarına ait sunumu ile devam ediyor.

Web sayfasında bulabileceğiniz bölümlerden bir diğeri, iç mimari tasarımların olmazsa olmaz parçası anahtar ve prizlerimiz. Plastikten, paslanmaz çeliğe ve hatta seramiğe, sanat eseri yapıların son dokunuşunu oluşturuyor.

İnşaat sektörünün dijitalleşmesi ile hayatımıza giren BIM, Yapı Bilgi Modellemesi’ne dair her şeye yine buradan ulaşmak mümkün.

Diğer bölümlerde ise ABB’nin mimarlar için özel hazırladığı broşüre, otel çözümlerine, ürün tedarik noktası bilgisi ve mimarlık dünyasından haberleri bulabilirsiniz.

Web sayfasının son çarpıcı bölümünde ise ABB’nin Mimarlar Uluslararası Kilit Müşteriler Yöneticisi Katrin Foerster’in sunduğu, “Frozen Music” başlıklı ilham verici mimari video serisi yer alıyor. Video serisi, her bölümünde dünyanın dört bir yanındaki yenilikçi binaları ve arkasındaki mimarları işliyor. Bina tasarımını, konum, etki, amaç ve yeni teknolojiler bağlamında inceliyor.

ABB’nin mimarlık dünyasına katkısını görmek için web sayfasını bugün keşfedin!

ABB (ABBN: SIX Swiss Ex), daha üretken ve sürdürülebilir bir gelecek için toplumun ve endüstrinin dönüşümüne enerji veren öncü bir küresel mühendislik şirketidir. Elektrifikasyon, robotik, otomasyon ve hareket portföyünü birbirine bağlayan yazılım ile ABB, performansını yeni seviyelere taşımak için teknolojinin sınırlarını zorlamaya devam ediyor. ABB'nin başarısını 130 yıla uzanan mükemmeliyet geleneği ile bugün 100'den fazla ülkedeki yaklaşık 110.000 çalışanı sürdürüyor. www.abb.com.tr

Bağlantılar

Bize ulaşın

İndirmeler

Bu makaleyi paylaş

Facebook LinkedIn Twitter WhatsApp