ABB'nin Robotik Podcast serisi, robotik ve otomasyon dünyasını keşfetmek için ikinci sezonuyla geri dönüyor

ABB'nin Robotik Podcast serisi, robotik ve otomasyon dünyasını keşfetmek için ikinci sezonuyla geri dönüyor

Sektörden, medyadan ve akademiden uzmanlar ile gelecekte sahip olunabilecek robotik alanındaki son teknolojiler, otomasyondaki ilerlemelerin analizi, topluma ve işletmelere sağlanan faydalar yapılacak olan haftalık panellerde ele alınacak.

Büyük bir ilgi ile karşılanan ABB'nin Robotik Podcast serisi ilk sezonunun ardından, robotik dünyasını ve bunların topluma ve endüstriye olan yararlarını kapsamlı bir şekilde keşfetmek için İkinci Sezonu ile geri dönüyor.

Yeni sezon, 17 Kasım'da Birinci Bölümü ile başlıyor. Son on yılda gündelik teknolojilerin nasıl geliştiğine odaklanıyor. Robotik ve otomasyonun önümüzdeki on yılda nasıl bir devrime imza atacağı ve yapay zeka ile robotiğin dünya çapındaki endüstriler için nasıl hızlandırıcı olabileceği konusunu işliyor.

Altı eğlenceli bölüm boyunca, bir araya getirilmiş uzmanlar ve yorumculardan oluşan panel etrafında, çok çeşitli toplumla ilgili konular tartışılacak. İnşaat ve eğitimde robotik; oyunun kurallarını değiştiren dijital eşleştirme ve otomasyonun öncülük ettiği mevcut perakende devrimi. Robot Podcast, tüm bu gündemi oluşturan sıcak konulara ışık tutuyor.

İngiltere'de BBC ve Channel 4'a düzenli olarak içerik sağlayan Fran Scott, sunucu olarak geri dönüyor. Fran şunları söyledi: ‘’Robotik Podcast'in başka bir sezonunu sunmak için geri dönmek harika. Önümüzdeki altı hafta boyunca ben ve bir uzman ekip, robotik ve otomasyonun son teknolojilerini, bunun bizim için ne anlama geldiğini ve hayatımıza nasıl etki edeceğini araştıracağız. Alışveriş yapma şeklimizdeki büyük değişikliklerden dijital simülasyonlardaki artışa doğru değişen bir iş gücüne ve sürdürülebilir çözüm arayışlarımıza kadar her bir konuyu büyüyen dinleyici kitlemizin ilgisini çekecek şekilde keşfedeceğiz."

http://smarturl.it/therobotpodcast ve https://global.abb/group/en/media/podcasts/the-robot-podcast aracılığıyla The Robot Podcast'e şimdi abone olun, böylece asla bir bölüm kaçırmayın.

Birinci Sezonu kaçırdıysanız, önceki tüm bölümleri aynı bağlantıdan izleyebilirsiniz.  

Robotik Podcast, ABB Decoded serisi podcast'lerin bir parçasıdır.

ABB Robotik Podcast Yayın Takvimi

Bölüm Tema  Yayın Tarihi
1 2021 – Dönüştürücü Bir On Yılın Şafağı 17.11.21
2 Sürdürülebilir inşaat 24.11.21
3 Eğitimde Robotik 01.12.21
4 Dijital Eşleştirme 08.12.21
5 Perakende Devrimi 15.12.21
6 Megamix (Sezonun Öne Çıkanları) 22.12.21

ABB (ABBN: SIX Swiss Ex), daha üretken ve sürdürülebilir bir gelecek için toplumun ve endüstrinin dönüşümüne enerji veren öncü bir küresel teknoloji şirketidir. Elektrifikasyon, robotik, otomasyon ve hareket portföyünü birbirine bağlayan yazılım ile ABB, performansını yeni seviyelere taşımak için teknolojinin sınırlarını zorlamaya devam ediyor. ABB'nin başarısını 130 yıla uzanan mükemmeliyet geleneği ile bugün 100'den fazla ülkedeki yaklaşık 105.000 çalışanı sürdürüyor. www.abb.com

ABB Robotik ve İmalat Otomasyonu, robotik, makine otomasyonu ve dijital hizmetlerde bir öncü olarak otomotivden elektroniğe ve lojistiğe kadar çok çeşitli endüstriler için yenilikçi çözümler sunar. Dünyanın önde gelen robotik ve makine otomasyon tedarikçilerinden biri olarak 500.000'den fazla robot çözümü sağlamıştır. Her ölçekteki müşterilerimizin üretkenliği, esnekliği, sadeliği ve çıktı kalitesini artırmasına yardımcı oluyoruz. Geleceğin bağlantılı ve kolaboratif fabrikasına geçişlerini destekliyoruz. ABB Robotik & İmalat Otomasyonu, 53'ten fazla ülkede 100'den fazla lokasyonda 11.000'den fazla kişiyi istihdam etmektedir. www.abb.com/robotics

Bağlantılar

Bize ulaşın

İndirmeler

Bu makaleyi paylaş

Facebook LinkedIn Twitter WhatsApp