Global site

Pozycjonowanie i synchronizacja osi

Oferujemy kilka możliwości precyzyjnego sterowania przemieszczającymi się produktami, zarówno w oparciu o sterowniki PLC AC500 jak i w oparciu o specjalistyczne kontrolery ruchu programowane w języku MINT.

Pakiet Automation Builder umożliwia pełne wykorzystanie możliwości serwonapędów ABB niezależnie od stopnia złożoności projektu. Zaczynając od AC500-eCo z modułem FM562 dla sterowania jedną lub dwoma osiami, a kończąc na rozbudowanych, wielo-osiowych układach z najszybszą jednostką PM595, magistralą EtherCAT i wieloma osiami zasilanymi napędami MicroFlex e150 i MotiFlex e180.

  • Dzięki dodatkowej bibliotece PS552 dla PLC AC500 możliwe jest stosowanie tego sterownika jako centralnego kontrolera ruchu wykorzystując do tego standardowe metody programowania opisane w normie IEC61131-3
  • Dzięki zintegrowanemu oprogramowaniu MINT WorkBench możliwe jest konfigurowanie, parametryzowanie i programowanie wszystkich urządzeń specjalistycznych programowanych za pomocą wydajnego, specjalistycznego języka MINT.

Szukasz wsparcia lub informacji sprzedażowej?

Tematy powiązane

Loading documents