Panele CP600-eCo

CP600-eCo to rodzina ekonomicznych paneli operatorskich stanowiących dopełnienie znanej rodziny CP600. Produkty te oferują godny uwagi, starannie dobrany zestaw cech zamknięty w kompaktowych obudowach z tworzywa. Nowe panele otwierają dodatkowe możliwości dla producentów maszyn i integratorów systemów pozwalając im na tworzenie kolejnych wariantów urządzeń, jeszcze lepiej dopasowanych do oczekiwań i zasobności portfeli inwestorów.

Zoptymalizowane koszty i funkcje

  • Ekrany w najpopularniejszych na rynku rozmiarach:
    4.3“ (CP604), 7“ (CP607), 10.1“ (CP610)
  • Doskonała współpraca z PLC AC500-eCo/AC500
  • Bezpłatne oprogramowanie Panel Builder 600 (z licencją Basic)
  • Łatwa konwersja projektów także do paneli CP600/CP600-Pro

Przyciągający uwagę wygląd

Obudowy nowych urządzeń charakteryzują się wyjątkowo małą głębokością montażową wynoszącą zaledwie 29mm. Wszystkie złącza zostały umieszczone z jednej strony, a stopień ochrony obudowy od czoła paneli wynosi IP66. Możliwość montażu zarówno w poziomie jak i w pione dodatkowo zwiększają możliwości zastosowań i potwierdzają dużą wielofunkcyjność nowych paneli.

Wiele możliwości wymiany danych

Panele CP600-eCo można łatwo połączyć z innymi urządzeniami dzięki wbudowanemu interfejsowi Ehternet oraz portowi szeregowemu RS485/RS422/RS232.
Możliwy jest dostęp zdalny za pomocą aplikacji HMI Client.

 

CP600-eCo jako panele dla technologii Web:

Panele w standardzie oferują możliwość uruchomienia przeglądarki Chromium, co pozwala na wyświetlanie wizualizacji Web w standardzie HTML5 przygotowanej dla AC500 V3.

Szukasz wsparcia lub informacji sprzedażowej?

Loading documents
Select region / language