AC500

AC500 to nowoczesny, sprawdzony w wielu zastosowaniach sterownik PLC. Oferuje duże możliwości komunikacyjne, wysoką wydajność, rozszerzoną diagnostykę oraz wielofunkcyjne moduły wejść i wyjść. Jest to idealny wybór dla średnich i dużych instalacji lub rozbudowanych maszyn o wysokiej prędkości pracy oraz o dużych wymaganiach w zakresie komunikacji.

Skalowalne

Skalowalność to możliwość łatwego dostosowywania wielkości i cech układu sterowania do zmieniających się potrzeb na dowolnym etapie cyklu życia instalacji lub maszyny. Wysoką skalowalność platformy AC500 uzyskano m.in. dzięki starannie przemyślanej, modułowej budowie oraz elastycznemu oprogramowaniu inżynierskiemu. Wymiana jednostki centralnej sterownika jest równie prosta jak wymiana modułów wejść/wyjść - wystarczy wyjąć ją z podstawki i zastąpić inną bez konieczności jakiejkolwiek dodatkowej ingerencji w układ szafy sterowniczej. Dotyczy to także procesorów komunikacyjnych.

Ekonomiczne

Szeroki zakres oferty pozwala na dobranie konfiguracji sterownika pod kątem zasobności portfela inwestora. Pomocna w takim przypadku jest pełna kompatybilność modułów wejść/wyjść S500 i S500-eCo oraz duży wybór jednostek centralnych.

Elastyczne

Zaprojektowaliśmy sterowniki AC500 z myślą o spełnieniu oczekiwań w zakresie łatwości obsługi, pewności działania i możliwości rozbudowy. Ilość dostępnej pamięci operacyjnej, moc obliczeniowa, możliwości komunikacyjne oraz wbudowane możliwości wizualizacji procesu upraszczają tworzenie projektów jeszcze lepiej dostosowanych do zróżnicowanych wymagań inwestorów.

Szukasz wsparcia lub informacji sprzedażowej?

Nasza oferta

Loading documents

Przydatne odnośniki

Select region / language