Global site

Strona ABB używa ciasteczek (cookies). Pozostając na stronie wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek zgodnie z naszą polityką. Więcej

Falowniki fotowoltaiczne

Nasza oferta

Parametry, na których możesz polegać

Niezawodność

Nasze zakrojone na szeroką skalę testy seryjne oraz prace badawczo-rozwojowe, dziesięciolecia doświadczenia oraz kompleksowe usługi gwarantują Państwu niezawodność oraz spokój. Jako grupa ABB corocznie inwestuje ponad 1,5 miliarda dolarów w wewnątrzfirmowe działania z zakresu badań i rozwoju.

Innowacyjność

Charakteryzująca całą firmę innowacyjność już dziś zapewnia przyszłościowe rozwiązania z zakresu energetyki solarnej. ABB ma ponad 40 lat doświadczenia w zakresie technologii falowników i przekształtników mocy.

Wybór

Nasza kompleksowa oferta produktów do wytwarzania energii ze słońca daje Państwu największy wybór urządzeń. Ma ona oparcie w kompleksowym pakiecie rozwiązań z zakresu komunikacji, monitoringu i sterowania, a także w szerokiej gamie najróżniejszych usług.

Efektywność

Dzięki wysiłkom ukierunkowanym na zapewnienie efektywności ekonomicznej jesteśmy w stanie oferować produkty o wyższej wartości. Ponadto rozwiązanie generuje wyższą moc wyjściową i pozwala na optymalizację kosztów elektryczności oraz produktywności elektrowni.

Portfolio produktów godnych zaufania

Zasoby

Loading documents