Global site

Strona ABB używa ciasteczek (cookies). Pozostając na stronie wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek zgodnie z naszą polityką. Więcej

Akademia fotowoltaiki (PV Academy)

Zostań ekspertem w dziedzinie fotowoltaiki dzięki Akademii Fotowoltaiki ABB. Nasz program szkoleniowy pozwala wykonawcom, projektantom i inżynierom zdobyć umiejętności i biegłość niezbędne do projektowania, budowania, obsługi, konserwacji i dbania o bezpieczeństwo instalacji fotowoltaicznych wykorzystujących falowniki fotowoltaiczne ABB.

Akademia oferuje szeroki wybór seminariów i webinariów koncentrujących się na montażu, obsłudze, konserwacji, rozwiązywaniu problemów i zapewnieniu bezpieczeństwa przydomowych, komercyjnych oraz przemysłowych instalacji słonecznych. Większość kursów zalicza się do kursów profesjonalnego kształcenia ustawicznego wg programu North American Board of Certified Energy Practitioners (NABCEP). Na życzenie dostępne są również programy niestandardowe.

Chcemy być Twoim partnerem w zakresie edukacji. Nasi instruktorzy mają łącznie 30 lat doświadczenia w branży energii odnawialnej. Zapraszamy do zapoznania się z naszym kalendarzem szkoleń (USA) i zarejestrowania udziału w nadchodzącym webinarium lub wysłania wiadomości do naszego działu odpowiedzialnego za szkolenia w celu uzyskania dodatkowych informacji na temat wybranego kursu.

Akademia fotowoltaiki: Twoje źródło wiedzy

  • Programy szkoleniowe dostosowane do potrzeb
  • NABCEP CEC, projektowanie zgodne z przepisami i specyfikacja produktowa, program „Train the Trainer”
  • Montaż, obsługa, konserwacja, rozwiązywanie problemów
  • Instalacje przydomowe, komercyjne i przemysłowe