Global site

Strona ABB używa ciasteczek (cookies). Pozostając na stronie wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek zgodnie z naszą polityką. Więcej

Możesz podejrzeć tę stronę w:

Rejestrator danych VSN700

ABB oferuje różne systemy rejestracji danych do użytku z przydomowymi, komercyjnymi i przemysłowymi instalacjami fotowoltaicznymi.

Rejestrator danych do zastosowań domowych

Ten system zarządzania danymi o wysokiej wydajności przeznaczony do przydomowych instalacji fotowoltaicznych zbiera dane z maks. 5 falowników ABB, rejestruje je lokalnie, a następnie niemalże w czasie rzeczywistym przesyła dane w celu ich zapisania na serwerach ABB, gdzie można uzyskać do nich dostęp z poziomu przeglądarki internetowej.

Dane gromadzone przez rejestrator w połączeniu z przeglądarkową wersją aplikacji Plant Viewer pozwalają właścicielom gospodarstw domowych, ich znajomym i rodzinie śledzić produkcję energii oraz korzyści dla środowiska. Dodatkowo istnieje możliwość śledzenia obniżającej się wydajności pracy co informuje nas o konieczności przeprowadzania konserwacji i czyszczenia instalacji w odpowiednim czasie.

Niewielkie wymiary obudowy do zastosowań wnętrzowych pozwalają zamontować urządzenie w dogodnym miejscu. Technologia „Plug and Play” pozwala szybko zainstalować i podłączyć rejestrator (dotyczy to także klienta DHCP do automatycznego przydzielania adresów IP).

Połączenie Ethernet pozwala w niezawodny i bezpieczny sposób przesyłać dane ze znacznikami czasowymi i sumami kontrolnymi CRC w celu uniknięcia jakichkolwiek naruszeń czy manipulacji.

Zasilacz 120 V AC do 12 V DC w zestawie.

Rejestrator danych do zastosowań komercyjnych

Ten system zarządzania danymi o wysokiej wydajności przeznaczony do komercyjnych instalacji fotowoltaicznych zbiera dane z maks. 10 falowników ABB i jednej stacji meteorologicznej, rejestruje je lokalnie, a następnie niemalże w czasie rzeczywistym przesyła dane w celu ich zapisania na serwerach ABB, gdzie można uzyskać do nich dostęp z poziomu przeglądarki internetowej.

Dane gromadzone przez rejestrator w połączeniu z przeglądarkową wersją aplikacji Plant Viewer pozwalają śledzić produkcję energii oraz korzyści dla środowiska takie jak ograniczenie śladu węglowego. Dodatkowo możliwe jest śledzenie obniżającej się wydajności pracy co informuje nas o koniecznosciprzeprowadzania konserwacji i czyszczenia instalacji w odpowiednim czasie.

Szukasz wsparcia lub informacji sprzedażowej?

Tematy powiązane

Loading documents