Global site

Strona ABB używa ciasteczek (cookies). Pozostając na stronie wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek zgodnie z naszą polityką. Więcej

Możesz podejrzeć tę stronę w:

Stacja falownikowa PVS800-IS

Od 1,75 do 2 MW

Stacja falownikowa ABB na falowniki centralne PVS800 to kompaktowe rozwiązanie „Plug and Play” przeznaczone do instalacji fotowoltaicznych na skalę przemysłową. W stacji zabudowane są dwa falowniki centralne ABB PVS800 o mocy 875 lub 1000 kW wraz z układami mocy potrzeb własnych, monitorowania i filtracji powietrza. Stację można szybko i w prosty sposób podłączyć do stacji transformatorowej średniego napięcia (SN). Wszystkie urządzenia w ramach stacji znajdują się w standaryzowanym, izolowanym stalowym kontenerze transportowym o długości 20 stóp. Całość waży tylko 10 ton. Konstrukcja na bazie zoptymalizowanego kontenera do transportu morskiego gwarantuje tani i bezpieczny transport stacji na miejsce instalacji.

Konstrukcja stacji falownikowej ABB bazuje na wieloletnim doświadczeniu firmy w projektowaniu i budowie stacji rozdziału wtórnego dla operatorów energii elektrycznej i największych podmiotów rynkowych w zakresie konwencjonalnych instalacji przesyłu mocy.

Najważniejsze informacje

  • Sprawdzona technologia i niezawodne podzespoły
  • Zwarta i wytrzymała konstrukcja
  • Dobrze zabezpieczone wnętrze kontenera
  • Łatwe podłączanie do stacji SN
  • Wbudowany system rozdziału mocy potrzeb własnych
  • Wbudowany dwuetapowy system wstępnej filtracji powietrza w celu ograniczenia wymagań w zakresie konserwacji
  • Serwis i wsparcie na przestrzeni całego cyklu życia produktów dzięki rozległej sieci serwisowej ABB na całym świecie

 

Szukasz wsparcia lub informacji sprzedażowej?

Powiązana tematyka

Loading documents