Możesz podejrzeć tę stronę w:

Global site

Strona ABB używa ciasteczek (cookies). Pozostając na stronie wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek zgodnie z naszą polityką. Więcej

PVS-100/120-TL

Idealne rozwiązanie, aby zoptymalizować zwrot z inwestycji


PVS-100/120-TL to szeregowe falowniki trójfazowe firmy ABB zintegrowane z cyfrową usługą ABB Ability™, zapewniające efektywne kosztowo działanie zdecentralizowanych systemów fotowoltaicznych montowanych na gruncie oraz w dużych zastosowaniach komercyjnych.

Ta całkowicie nowa koncepcja falowników rozproszonych o bardzo dużej mocy jednostki 100 kW i 120 kW maksymalizuje zwrot z inwestycji w przypadku zdecentralizowanych systemów montowanych do podłoża i dużych systemów nadachowych. Dzięki zastosowaniu sześciu układów śledzących MPPT produkcja energii jest jeszcze bardziej efektywna. Nawet przy niewielkim nasłonecznieniu modułów PV, algorytm MPPT dobiera najwyższą moc generowaną z ogniw fotowoltaicznych.  

Opcja montażu poziomo i w pionie zapewnia elastyczność zarówno w przypadku instalacji na gruncie, jak i na dachu. Obudowa inwertera wyposażona jest w proste mechanizmy, które zmniejszają prawdopodobieństwo uszkodzenia wewnętrznych części podczas podłączania i przeprowadzania czynności serwisowych.

Dzięki danym wysyłanym do chmury połączonej z systemem ABB Ability™ można uzyskać dostęp do zaawansowanych funkcji monitoringu i zarządzania instalacją PV poprzez interfejs przeglądarki internetowej lub urządzeń mobilnych.

Tematy powiązane

Loading documents