Global site

Strona ABB używa ciasteczek (cookies). Pozostając na stronie wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek zgodnie z naszą polityką. Więcej

Możesz podejrzeć tę stronę w:

TRIO-20.0-TL/27.6-TL

Ten trójfazowy falownik do zastosowań komercyjnych zapewnia właścicielom dużych instalacji o różnym ustawieniu paneli większe możliwości w zakresie elastyczności i sterowania.

Podwójna sekcja wejściowa z niezależnymi modułami MPPT gwarantuje optymalne pozyskiwanie energii w przypadku dwóch łańcuchów o różnych kierunkach ustawienia.

Falownik TRIO wyposażony jest w szybki i precyzyjny algorytm MPPT do śledzenia punktu maksymalnej mocy w czasie rzeczywistym i lepszego pozyskiwania energii.

UWAGA: w przypadku montażu instalacji fotowoltaicznej z falownikiem TRIO w Ameryce Północnej należy upewnić się, czy wybrany moduł fotowoltaiczny jest przeznaczony do użytku w instalacjach o napięciu 1000 V DC zgodnie z lokalnymi kodami sieci elektrycznych.

Najważniejsze informacje

  • Topologia mostka trójfazowego dla przekształtnika mocy DC/AC
  • Topologia beztransformatorowa
  • Poszczególne falowniki pracują zgodnie z konkretnymi kodeksamikodami sieci przesyłowych, które można skonfigurować w terenie
  • Odłączana skrzynka przyłączeniowa umożliwiająca łatwy montaż
  • Szeroki zakres napięcia wejściowego
  • Falownik bez kondensatorów elektrolitycznych pozwalający zwiększyć jego żywotność i niezawodność

Szukasz wsparcia lub informacji sprzedażowej?

Tematy powiązane

Filmy

Loading documents