Global site

Strona ABB używa ciasteczek (cookies). Pozostając na stronie wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek zgodnie z naszą polityką. Więcej

Platforma Aurora Vision Plant Management

Aurora Vision pomaga instalatorom w pracy i umożliwia właścicielom domów sprawdzać w czasie rzeczywistym, ile energii udało się pozyskać w ramach instalacji.

Platforma Aurora Vision Plant Management Platform to nowa generacja rozwiązań do monitorowania instalacji fotowoltaicznych i zarządzania ich pracą. Platforma umieszczona jest w chmurze i dostępna z poziomu przeglądarki internetowej poprzez interfejs użytkownika pozwalający przeglądać dane instalacji fotowoltaicznej. Zapewnia to wysoce interaktywny dostęp w czasie rzeczywistym do kluczowych wskaźników wydajności i pracy, pomagając osobom zarządzającym instalacją podejmować lepsze decyzje i szybciej realizować cele biznesowe. W ramach platformy Aurora Vision dostępne są różne widoki pozwalające zarządzać pracą i zasobami przy użyciu raportów, narzędzi diagnostycznych, narzędzi do analizy czy narzędzi do powiadamiania o alarmach i zarządzania nimi.

Szukasz wsparcia lub informacji sprzedażowej?

Nasza oferta

Showing offering for: