Global site

Strona ABB używa ciasteczek (cookies). Pozostając na stronie wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek zgodnie z naszą polityką. Więcej

Możesz podejrzeć tę stronę w:

Aplikacja Plant Portfolio Manager

Aplikacja Plant Portfolio Manager to nowa generacja rozwiązań do monitorowania instalacji fotowoltaicznych i zarządzania ich pracą. Platforma umieszczona jest w chmurze i dostępna z poziomu przeglądarki internetowej poprzez interfejs użytkownika pozwalający przeglądać dane instalacji fotowoltaicznej. Zapewnia to wysoce interaktywny dostęp w czasie rzeczywistym do kluczowych wskaźników wydajności i pracy, pomagając osobom zarządzającym instalacją podejmować lepsze decyzje i szybciej realizować cele biznesowe. W ramach aplikacji Plant Portfolio Manager dostępne są różne widoki pozwalające zarządzać pracą i zasobami przy użyciu raportów, narzędzi diagnostycznych, narzędzi do analizy czy narzędzi do powiadamiania o alarmach i zarządzania nimi.

Niestety wskaźniki i dane są często rozproszone w ramach różnych systemów, przez co ciężko jest uzyskać ogólny, całościowy obraz instalacji, niezbędny w przypadku zarządzania nią.

Aplikacja Plant Portfolio Manager zapewnia wysoce interaktywny dostęp w czasie rzeczywistym do kluczowych wskaźników wydajności i pracy, pomagając osobom zarządzającym instalacją podejmować lepsze decyzje i szybciej realizować cele biznesowe.

Aplikacja Plant Portfolio Manager udostępnia zarządzającym instalacją zaawansowane funkcje umożliwiające profesjonalne zarządzanie..

Szukasz wsparcia lub informacji sprzedażowej?

Powiązana tematyka

Filmy

Loading documents