Global site

Strona ABB używa ciasteczek (cookies). Pozostając na stronie wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek zgodnie z naszą polityką. Więcej

Możesz podejrzeć tę stronę w:

Aplikacja Plant Viewer na urządzenia mobilne

Aplikacja Plant Viewer na urządzenia mobilne ma taką samą funkcjonalność jak standardowa wersja, ale można z niej korzystać na dowolnym urządzeniu przenośnym. Przeznaczona jest dla użytkowników smartfonów i tabletów z systemem operacyjnym IOS lub Android i pozwala przeglądać dane dotyczące produkcji energii z instalacji bez względu na czas i miejsce. Aplikacja Plant Viewer na urządzenia mobilne jest w pełni zintegrowana z platformą Plant Portfolio Manager. Użytkownicy platformy Plant Portfolio Manager mogą przy użyciu jednego narzędzia zarządzać opcjami dostępu i konfiguracji dla wersji przeglądarkowej i mobilnej aplikacji Plant Viewer. Użytkownicy platformy Plant Portfolio Manager mogą wprowadzić zmianę w konfiguracji wpływającą na wszystkie punkty aplikacji w wersji przeglądarkowej i mobilnej, co pozwala im przeglądać te same instalacje z użyciem wielu punktów w tym samym czasie.

Aplikacji Plant Viewer na urządzenia mobilne można używać z instalacjami słonecznymi zarządzanymi z poziomu platformy Plant Portfolio Manager lub zarządzanymi przez użytkowników w oparciu o niezależną wersję aplikacji Plant Viewer. Bez względu na sposób zarządzania instalacją konfiguracja aplikacji Plant Viewer na urządzenia mobilne przebiega każdorazowo w trzech prostych krokach:

  1. Pobierz i zainstaluj aplikację Plant Viewer for Mobile ze sklepu z aplikacjami Apple lub Google.
  2. Zaloguj się na swoje konto użytkownika Aurora Vision. Aplikacja Plant Viewer na urządzenia mobilne obsługuje konta użytkownika założone zarówno w ramach platformy Plant Portfolio Manager jak i aplikacji Plant Viewer.
  3. Skorzystaj z prostego samouczka w aplikacji Plant Viewer na urządzenia mobilne i rozpocznij korzystanie z narzędzia!

Szukasz wsparcia lub informacji sprzedażowej?

Powiązana tematyka

Filmy

Loading documents