Global site

Strona ABB używa ciasteczek (cookies). Pozostając na stronie wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek zgodnie z naszą polityką. Więcej

MGS100

MGS100 łączy w sobie wszystkie podzespoły potrzebne do utworzenia zrównoważonej mikrosieci w obrębie jednego urządzenia. Czerpiący z ponad 125 lat doświadczenia ABB w zakresie konstruowania urządzeń elektrycznych produkt stanowi optymalne rozwiązanie gwarantujące niezawodną i najskuteczniejszą dostawę energii.

Zintegrowany system może dostarczać energię elektryczną do odległych miejscowości, które nie są podłączone do głównej sieci energetycznej, lub zapewniać niezawodne zasilanie awaryjne dla małych obiektów handlowych i przemysłowych przy wykorzystaniu niestabilnego zasilania z sieci. MGS100 zapewnia dostęp do niezawodnego źródła energii, stwarzając nowe możliwości dla społeczności i biznesu.

System składa się ze zintegrowanej instalacji fotowoltaicznej oraz przekształtnika do magazynowania energii w akumulatorach z dodatkowym wejściem AC. Dzięki temu możliwe jest stosowanie w mikrosieci urządzeń do wytwarzania energii na bazie biopaliw, silnika diesla, a nawet istniejących połączeń sieciowych.

Najważniejsze cechy produktu

  • Wieloźródłowość energii, w tym wytwarzanie energii elektrycznej w postaci prądu przemiennego (generator z silnikiem diesla / na biopaliwo) lub podłączenie do sieci
  • Wejście dla modułów fotowoltaicznych obejmujące wbudowany moduł MPPT (Maximum Power Point Tracking)
  • Wejście dla akumulatorów ołowiowo-kwasowych lub litowo-jonowych umożliwiające magazynowanie energii
  • Wbudowane zabezpieczenia wejściowe i wyjściowe
  • System sterowania z programowalną funkcją logiczną umożliwiającą wybór odpowiednich trybów pracy
  • Możliwość zdalnego monitorowania

Polecane