Global site

Strona ABB używa ciasteczek (cookies). Pozostając na stronie wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek zgodnie z naszą polityką. Więcej

Usługi serwisowe

Sposób na zwiększenie czasu sprawności falowników w całym okresie eksploatacji

Naszym klientom oferujemy usługi w zakresie konserwacji, zwiększania wydajności i czasu eksploatacji falowników, od momentu dokonania zakupu aż po wycofanie urządzenia z eksploatacji.

Rozległa światowa sieć sprzedaży i serwisu umożliwia ABB świadczenie lokalnych usług serwisowych w dowolnym miejscu i w dowolnym czasie. Wspólnie możemy przygotować plan serwisowy odpowiedni do potrzeb klienta w zakresie konserwacji, szkolenia, wsparcia technicznego i umów dotyczących świadczenia usług serwisowych.


Wysoka wydajność w całym okresie eksploatacji

Dobrze zaplanowane czynności konserwacyjne wydłużają okres eksploatacji falownika. Aby ułatwić planowanie czynności konserwacyjnych, firma ABB opracowała czteroetapowy model zarządzania cyklem życia określający dostępność usług serwisowych dla falowników przez cały okres ich użytkowania. Fazy cyklu życia produktu: aktywna, klasyczna, ograniczona i przestarzała. Dostępność poszczególnych usług zmienia się w zależności od fazy cyklu życia falownika. Model zarządzania cyklem życia w przejrzysty sposób pokazuje dostępność usług w poszczególnych fazach cyklu życia. O wszelkich zmianach dotyczących faz cyklu życia poszczególnych typów falowników będziemy informować klientów na bieżąco.

Szukasz wsparcia lub informacji sprzedażowej?

Nasza oferta

Loading documents