Global site

ABB web sitesi çerezler kullanır. Burada kalarak çerezlere izin veriyorsunuz. Daha fazla bilgi edin

Solar inveterlerin bankaca geçerliliği: Güven oluşturmak, riski azaltmak ve yatırımın geri dönüşünü en üst düzeye çıkarmak için hayati bir gereklilik

Günümüzde FV piyasasının hızlı bir şekilde büyümesi ve değer zincirinde çok sayıda yeni oyuncu kazanması nedeniyle bankaca geçerlilik kavramı günümüzde solar fotovoltaik alanında (FV) kritik öneme sahiptir. Bu nedenle, bankaca geçerlilik, yatırımcıların, bankaların ve diğer finans kurumlarının finansman kararlarına yardımcı olmak için kullandığı önemli bir kriter haline gelmiştir. Herhangi bir FV sistemin yüksek teknolojili kalbi ve beyni olan solar inverteri seçerken, tedarikçinin bankaca geçerliliği, özellikle büyük ölçekli FV tesisler için son derece önemlidir.

Yeni bir projenin planlanmış ömrünün 20 yıl veya daha fazla olduğu solar inverter pazarında, herhangi bir tedarikçinin bankaca geçerliliğini etkileyen ve belirleyen en önemli faktörler genellikle dört ana kategoriye girer. Bunlar:

  • Şirket
  • Ürün
  • İşlemler
  • Servis

ABB solar inverterler, bu maddelerin her birini karşılayabilme özelliğine sahip olması onları bankaca geçerli ve daha da önemlisi, sizin tamamen güvenebileceğiniz bir seçenek haline getirir.

Destek veya satış bilgisine mi ulaşmak istiyorsunuz?

Bankaca Geçerlilik, Tanımlanmış

Konu bankaca geçerlilik olduğunda, ABB sizi rahat ettirecek tüm teslim edilebilirlere sahiptir. Sonuçta, bankaca geçerlilik güvenilirlik demektir ve ABB de dünyanın en güvenilir şirketlerinden biridir. FV projeniz için ekipman belirlemenin zamanı geldiğinde, bu güven, ABB’nin solar inverterlerde gerçek anlamda bankaca geçerli olduğunun sonucuna rahatça varmanıza yardımcı olacaktır.  

  • Bize ulaşın

    Web talebinizi iletin biz size ulaşalım

    Bize ulaşın

ABB Web Yayınları